Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy párkapcsolat harmadik féllel?

Figyelt kérdés

Biszex nő vagyok, komoly párkapcsolatban élek egy férfivel akit nagyon szeretek de úgy érzem hiányzik egy nő az életemben. Felvetettem az ötletet a páromnak hogy mi lenne ha néha eljárnék csajozni. Megengedte csak szeretné mindig tudni hogy ha csajozni megyek akkor hova és kivel (nehogy valami baj érjen és ne tudjon elérni).

Működhet így a kapcsolat vagy előbb utóbb tönkreteszi a harmadik fél?



2016. okt. 28. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Hát ha abból indulok ki, hogy a biszex ember olyan mint a hetero, azt leszámítva hogy mindkét nem vonzó a számára, akkor egyértelműen NEM a válasz. Nem lehet két embert szeretni, egyedül akkor műödhet, ha a hamadik folymatosan váltogatva van. Bár akkor ez már nyitott kapcsolat és a barátod is jogosan járhat másik nőhöz/férfihoz.


Bár ez akármennyire is PC, nekem már sok lenne.

2016. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

:-D gondolom fel is viheted a csajt,hogy a pasid is kezelgesse!

Egyébként PÁRkapcsolat sosem fog működni hármasban!

2016. okt. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Működhet, nyilván sokkal ritkább az ilyen, mint a hagyományos duó, de van ilyen. Viszont ami nehéz lehet az a harmadik fél találása, de ez már más kérdés.
2016. okt. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Ez a vicc mindig előkerül a biszexeknél, hogy van pasijuk, akkor jogot formálnak egy csajra is, (vagy fordítva). Csak mert azt is megkívánják.


Én meg hetero vagyok, és néha megkívánok egy-egy pasit, a férjem mellett. Gondolom jogos, hogy ha elvárom, hogy ő elenged néha.


Hát egész biztosan!


A hűség nekem azt jelenti, hogy érte mindenki másról lemondok. A mindenkiben pedig mindenki benne van.


Ez a "biszex vagyok" nekem inkább ilyen kifogás meg egérút.


Majd ha heti 3 napot valami csajjal henteregsz, a te párod se lesz ilyen türelmes.

2016. okt. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Őt nem érdekli más, nagyon szeret engem (talán pont ezért ment bele a dologba...)
2016. okt. 28. 17:01
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
4-es, nagyon sok pasinak vágya például, hogy egyszerre 2 csajjal legyen, úgyhogy ez egy kicsit igenis más tészta.
2016. okt. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

6

Igen,egészen addig nagy álma ez a pasiknak,míg nem látják,hogy egy másik nő jobban kielégíti a nőjüket,mint ők!

2016. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

4-es:

Nem kifogás hogy megcsaljam páromat, direkt elmondtam neki a problémámat, mert nem tudtam mit tegyek, nem akartam őt megcsalni. Te nem tudod mi játszódik le a fejemben, nem direkt vonzódom ès hiányzanak a lányok!

2016. okt. 28. 17:06
 9/14 anonim ***** válasza:
7%

7

Vannak, akiknél igenis működik egy triád kapcsolat, innentől kezdve mondhatsz akármit. Nem minden ember olyan mint te, még ha neked ez őrültségnek is tűnik.

2016. okt. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Synesztro ***** válasza:
52%
28/F Hetero párom van, de szoktunk néha 3 asokat rendezni, hol csajjal hol egy másik pasi, mindenki hetero, a csajok sem nyúltak még egymáshoz:). Hát nem tudom. 6 éve vagyunk már együtt, a 3 asok feldobják az életünket, de ezek csak alkalmak. Évente pár. Sohasem rendszeres. Valaki azt írta fentebb, hogy soha nem működhet. Én azt mondanám, hogy mennyiség kérdése.
2016. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!