Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom aggódni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom aggódni vagy csak eltúlozom?

Figyelt kérdés

A lánnyal állítólag még barátok, de csak neten beszélgetnek néha...

Ő sokkal szebb mint én, csinosabb, több barátja van, "híresebb" és menő. Én ha úgy nézem egy senki vagyok hozzá képest. Mindig feltölt magáról egy csomó szebbnél szebb fotót. A

A barátom régebben próbálkozott nála, odavolt érte az én meglátásaim szerint, de a csaj csak barátként tekintett rá végig aztán énis megjelentem a képben és összejöttünk.... Állítólag a csajnak is már van barátja, de attól még aggódom.

Nagyon ritkán ránéz a barátom a facebookos oldalára és megnézi a blogját.

Van miért aggódnom szerintetek?

Megjegyzésképpen, a barátom nem ad okot az aggodalmamra mégis bennem van és egyébként minden rendben van kettőnk között és régebben amikor rákérdeztem, mondta hogy már nincsenek érzelmei felé, de félek csak megnyugtatásképpen mondta ezt nekem.

A barátom haverjai se értik miért aggódom emiatt.

22L a barátom 23F


Köszönöm, hogy elolvastátok és előre köszönöm a kommenteket.



2016. dec. 14. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nincs aggódnivalód, ott keresel problémát, ahol nincs. Lazíts és kezdj valamit az önbizalmaddal!
2016. dec. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Hiaba mond barki barmit,szerintem titkon meg tetszik baratodnak.
2016. dec. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tetszhet neki a lány viszont ez még nem jelenti azt, hogy érzései is vannak felé. Hogyha semmi okot nem adott a barátod arra, hogy aggódj akkor szerintem próbálj meg ne aggódni és, hogyha nincs probléma akkor ne csinálj egyet feleslegesen. Gondolj inkább arra, hogy nem véletlenül jött veled össze a barátod :)
2016. dec. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Megértem, hogy aggódsz, de felesleges

Gondolj arra, hogy a barátod veled van és nem vele!

Veled jött össze!

Nem a facebook népszerűség a mérvadó

2016. dec. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha azon agyalsz, hogy "szebb és jobb nálam" akkor nagyon sz***r életed lesz a jövőben!!


Téged választott és nem véletlenül. Nem lenne veled ha nem téged akarna... szóval próbálj meg bízni magadban és fogadd el magad, szeresd magad! Ezzel csak feleslegesen oltogatod magad és ez ahhoz vezet, hogy semmi önbizalmad nem lesz! Te vagy te és kész!

2016. dec. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!