Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aki csinált már otthon házilag...

Aki csinált már otthon házilag szerelmi kötést és működött az hogy csinálta? Gyertyával, bábuval?

Figyelt kérdés
Akik csak trollkodnak azok ne is írjanak, kár ide fecsérelni az időtöket mert nem érdekeltek.
2016. dec. 27. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Kell egy DNS a sráctól, lehet a haja is. Régen ezért írták amágiába, hogy egy hajtincs vagy hajszál kell. A hipertér energiája a DNS-ébe épül be, ez modern biológia.


Továbbá kell egy bábú, aki jelképezi az alanyt. Öltöztesd fel úgy, ahogy kinéz a kiszemelt. Rajzold olyanra az arcát és a haját, ahogy a delikvens hordja. Írd rá a bábúra a becenevét ez fontos. A többit bízd az univerzumra ! ;)


Hívjatok meg az esküvőre.

2016. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Azt tudod hogy az elrontott mágia 7x karmával csap vissza.

Az azt jelenti, hogy HÉT pasit fogsz elveszteni/nem megkapni.


Javaslatom erre az esetre, hogy szerezz be macskákat. Azok is jó társaság ám a nagy magányban. Mert ha sikeresen elcseszed akkor kielégítettlen vénkisasszony leszel.

2016. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
tyúú és ilyenkor mindig eszembe jut hogy ezek között rohangászok az utcán.
2016. dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor jó sok pasim lesz mert már vagy 5 fajta kötéssel próbálkoztam és mindet többször megcsináltam :D
2016. dec. 27. 22:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi nem csap vissza, az első technikája pedig értelmetlen és hülyeség.
2016. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Woodoo babàkkal magam kèszìtettem el. Sosem hittem ezekbe viszont sajnos sikerült nagyon meg is bàntam. Az elèrhetetlen sikeres szèpfiú belèm szeretett hirtelen de se veled se nèlküled kapcsolat lett nem tud elszakadni de velem lenni se... borzalmas ìgy mivel az èn èrzèseim írànta pedig nagyon felerősödtek.. szenvedek amikor lelèp napokra hetekre majd visszatèr kèt hàrom napra... hullàmzó nem èri meg!
2016. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!