Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudtam hogy a párom füvezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam hogy a párom füvezik, illetve más drogokat is használt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
szeretem, de kiboritott amikor megtudtam. szerintetek ilyen esetben mi a teendő? engem kicsit zavar a dolog....

2016. aug. 13. 16:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
14%

Ez egy tragédia. Egy borzalmas tragédia. Borzasztóbb és brutálisabb, mint ha nem lenne lába. :( Szerintem jelentsd fel a rendőrségen, hogy lesitteljék, te meg dugasd magad egy nem drogos tar cigánnyal!


20F

2016. aug. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Sunshinedoll ***** válasza:
52%
Ez nem (feltétlen) akkora tragédia, mint amennyire te gondolod, de ha annyira zavar, akkor ülj le vele, beszélj vele, aztán ha nem juttok döntésre, szakítsatok.
2016. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Hát kinek mi a nagy tragédia...én biztos nem lennék egy drogossal.
2016. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Nekem tragédia lenne. Annyira, hogy szakítanék vele.

Nem vagyok Terézanyu, hogy megmentsem. Ha tudom..de nem valószínű, hogy tudom. Akkor pedig ne rabolja az életemet.

Szerelem ide-oda,döntsön a józan ész!

2016. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
9%
Szakíts vele! Előbb húzna bele ő téged a drogozásba, mint hogy neked sikerülne leszoktatnod őt.
2016. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem :/ az a baj
2016. aug. 13. 17:39
 7/19 krisztina1215 válasza:
Ha tenyleg szeretitek egymast nem csak te ött hanem forditva es csak a fü a gond probalj beszélni vele hgoy probaljon leszokni rola . Es ha ujra rajta kapod akkor nem éri meg hogy szenvedj .
2016. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

Ne haragudj, hogy megkérdezem, de milyen más drogokat használ a fű mellett?

Ha csak füvezik, amit nem visz túlzásba (max. havonta egyszer), akkor az még nem akkora tragédia...

2016. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
utolsó: nem tudom és azt se milyen sűrűn, csak most vallotta be, azt hiszem speed de nem biztos
2016. aug. 13. 18:29
 10/19 anonim ***** válasza:
És egyetemista? Mert ha az és a tanulást nem tudja másképp elképzelni, akkor szerintem ülj le vele beszélgetni, hogy bizony máshogy is meg lehet oldani ezeket a dolgokat. :) Ha nem hallgat rád és továbbra is csinálná, akkor inkább hagyd ott, mert a végén mást is kipróbálna. Ebben az esetben pedig te úsznád meg a levét...
2016. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!