Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek lehetséges, hogy...

Axi21 kérdése:

Szerintetek lehetséges, hogy megátkoztak?

Figyelt kérdés
Nemtudom jó kategóriába írtam e de nem is ez érdekel. Arra lennék kíváncsi hogy szerintem az én családomat valahogy megátkozták. Mert hallottam egy történetet a testvéremtől hogy régen a szüleim szellemet idéztek sokszor. Egyszer valaki megijedt és így nem tudták vissza küldeni a szellemet. Utána azt mesélték hogy magától nyílt az ajtó meg mozogtak a tárgyak. Azóta elköltöztek mostani otthonomba is. Azóta, anyukám beteg lett és meghalt. Miután ez a dolog történt nagyon tönkrement az életünk, lekapcsolták a vizet,villanyt,én tesómnál lakok. Az apám is beteg de nem halálos, viszont megfigyeltem hogy a családból az a dolog után mindenkinek tönkrement az élete. A szellemidézéshez köze lehet? És ha igen, mit lehet tenni? A szellem is átjött ebbe a házba? Vagy a halott anyukám van itt? Sokszor érzek más jelenlétet a szobába valamint a kutyám esténként ugatni szokott a sarokba. Szerintetek mi lehet ez a dolog? Normális válaszokat kérek. 14 éves lány vagyok. Bocsi hogy hosszúra sikerült.
2017. jan. 20. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Az ugynevezett atok attol 'mukodik', hogy elhiszed. A magia, okkultizmus, szellemidezes, stb. hulyesegek, nemletezo dolgokat nem lehet megidezni. Atok sem letezik.
2017. jan. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És akkor mivel magyarázod ezt,higy azóta szar az életünk?
2017. jan. 20. 09:35
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogy*
2017. jan. 20. 09:35
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Ide profi szakertelem kell, szerrintem azonnal telefonalj be az Ezo TVbe hogy levegyek, sot ha mar ott vagy kerhetsz egy kis penzenergiat is hogy holnaptol milliomos legyel.
2017. jan. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pont az EzoTV lesz az utolsó ötletem de azért köszi:)
2017. jan. 20. 10:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy köze van ehhez a szellemidézésnek, s mivel a családtagjaid idéztek, velük került kapcsolatba, tehát nagy valószínűséggel nem a helyhez, vagyis a régi házatokhoz kötődik, hanem az egyik személyhez a családodból, aki szintén résztvett a szellemidézésen. Erre sajnos megoldást nem tudok mondani, nem vagyok tapasztalt a témában. Egy jótanácsként hozzátenném, hogy próbáljatok nem foglalkozni vele, éljetek energikusabb, boldogabb életet, és így nem táplálkozhat majd a ti energiátokból.
2017. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a választ:)
2017. jan. 20. 13:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Hirtelen nagy mennyisègű energiát kell felvenned. Ennyi. Elemi szinten átmos.
2017. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!