Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Démont & szellemeeket szeretné...

Démont & szellemeeket szeretnénk idézni szórakozásból. Kell-e félnünk valamitől?

Figyelt kérdés

Egyik barátunknak lesz a szülinapi bulija és megbeszéltük, hogy idézni fogunk. Kisorsoljuk kinek a szellemét idézzük meg,mindenki tesz a kapalba egy nevet. Utána random szellem idézése, végül a csúcspont egy igazi démon idézése lesz. Mindenkinek szerintem volt ilyen az életében, hogy a barátokkal kipróbáltátok ezt is. Mindenki csinált már ilyet. Nektek volt már ebben buktató?


Kell-e valamitől félni vagy simán mindent ki lehet próbálni? Kell félni, hogy megszáll valakit démon? Van ilyen, hogy valaki saját démont tart? Lehet őket az ember szolgálatába helyezni ? Előfordulhat-e hogy a démon tomból és összetöri a vázákat ? Ki kell-e vinni a szobából?

Sima gyertyákat meg egy gothos barátunk wiccás kellékeit használjuk. Varázskörök, koponya meg ilyenek és ezt a sokbetűs táblát használjukmad.


2017. febr. 5. 14:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Gratulalok, az ilyen idiotak miatt kell allandoan visszakuldenem a szellemeket, mert utana meg fosnak, mert nem tudjak visszakuldeni, nem tudjatok mennyit arthattol vele, foleg azoknak akik ott laknak ahol idezni akartok! Azt hiszitek ez egy jo jatek de nem az, bele is halhattok idiotak!
2017. febr. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 SpilerHUN ***** válasza:
37%
Csak óvatosan a démonokkal mert azok mindig kérnek valamit és csak baj lesz belőle! Hidd el, tapasztalatból mondom!!
2017. febr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ti mind szájhősök vagytok.
2017. febr. 18. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Fakkensajsze ***** válasza:

Idefigyej..spirituális sátánista vagyok,nem vagyok MÉG nagy mágus ,de megtaláltam az utam.

Nemtom mivel kezdjem h

irtelen..szellemet meg nem nem is tervezem..demont ideztem2x ugyan azt.es megbeszeltem vele amit akartam.EMBER 1.en satanista vagyok segitseget kertem az oke.DE BA.D MEG ha hulyesegbol veletlenul megidezel egy demont mer sikerulhet...kapasbol utaljak a koroket..nameg az h csak viccbol megideztek valakit hat biztos nem fogtok jot aludni az ejszaka az tuti..ha egyatalan van annyi spiritualis hatalom bennetek h megidezzetek.ezt csak ugy h tisztaban legyetek vele a masik meg az h kerlek szepen az isteneimet ne zargassatok marhasagokkal mert ez a poszt most enyhen szolva felforralta az agyvizem..meg amugy tenyleg...de tenyleg annyi marhasagot leirtal most hogy huuu ...jo tanacs felejcsetek el .AMIG NEMTUDSZ BEZARNI EGY KAPUT ADDIG KI NE NYISD

2017. febr. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szájhős :D
2017. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Inkább verjétek ki egymásnak.
2017. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Jo kis szülinap lesz még a rossz szellemekkel se birnátok utána nem h "egy" démonnal ..addig nem hagyna békén a démon amig kinem csinál..szerintem inkább rugjatok be jol..és ne ártsd bele magad olyan dolgokba amiröl fogalmad sincs mert csunya végetek lesz...
2017. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Azt a kaput utána be is kell zárni de elött vissza kell őket küldeni egy szellemet sem kőnnyü vissza küldeni..de a démonnak feletébb nem tetszene h szórakozásból megidéztétek..és hirtelen mit fogsz neki ajánlani hogy ö eljött neked..te leszel az elsö aki ki csinál ..jobb estbe ..vagy használja a testedet ..nem értem az akinek halvány göze sincs ehhez miért akar ilyenekkel szórakozni...
2017. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

saját démont tartani ? ember szolgálatába helyezni ?

ember te fogod öt szolgálni nem forditva ne legyél már naiv tes hozzá képest senki vagy...nem a vázát fogja össze törni hanem téged..egy rossz szellemmel se birnál el még azis kicsinálna...hány éves vagy 15 ? ök am is pontosan az ilyen barmok helyre pályáznak mint ti ... ahonnan ök jönnek az a sötétség ..örülj h élsz mert ha átvisz ott maradsz ..vagy helyet cseréltek ..olvasgass nézz ilyen filmeket és rájössz h ez h is müködik.. az idézés a tábla okkult ..ha ebbe bele kezdesz véged...

2017. aug. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!