Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ugye a szerelmi kötés igazából...

Ugye a szerelmi kötés igazából bele sem szól a karmámba, mivel csak azt tudom magamhoz "kötni", akinek eleve helye van az életemben?

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 00:42
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
A szerelmi kötés a különféle mágikus hagyományokból ered, a karma fogalma pedig a keleti vallásokból, így nem értelmezhető a kérdés, mert ez két külön hitrendszerben létezik. Bárkit magadhoz köthetsz, a karma törvénye csak annyit mond, hogy ne árts. De úgyse tudod megítélni, mivel ártasz.
2017. febr. 26. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Azzal, hogy a másikat akarata, beleegyezése nélkül magadhoz kötöd, erőszakot követsz el.

Mint MINDEN erőszakos tettnek negatív hatása van ennek is Karmádra.

Csinálj/csináltass szerelmi kötést - és legkevesebb duplán ráfizetsz:

- teher lesz számodra, ha érzésed csökkent/megszünt és a másikat levakarni nem tudod magadról,

- Karmádra negatív hatással lesz, jövetkező életedben élvezed mostani tetted 'jutalmát'.

2017. febr. 26. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Így igaz ahogy a második válaszoló leírja neked.


Ha te hiszel abban, hogy az életünkben létezik egy felsőbb hatalom ami eredendően jó akkor azzal együtt elfogadod azt is hogy létezik rossz is vele párhuzamosan.


Ne akarj saját magad és a tetteid ellensége lenni.


Akinek " eleve helye van az életedben " azt nem kell magunkhoz láncolni.


Istentől szabad akaratot kaptunk. És azzal, hogy valaki magához láncolna valaki akarata ellenére felborítod a neked megírt élteutat és az ővét is. Még a pap is az anyakönyvezető is megkérdezi az esküvőn azt, hogy ( szabad elhatározásból jöttél-e ide ) nem véletlenül, mert az akaratunk egyéni és szabad.


Ha hiszel a karmában is. Akkor tudnod kell, hogy ez nem éppen jó döntés.


De te is szabad akaratot kaptál, ha ezt szeretnéd megtenni. Az a Te döntésed, a Te életed. Senkinek nincs beleszólása és lebeszélési joga erről, én csak jó tanácsként írtam ahogy az előttem lévők is.

2017. febr. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

Minden egyes olyan tett, mely az adott személy beleegyezése nélkül valósul meg, fekete mágiának hívjuk.

Minden fekete mágia, következményekkel jár!

A büntetést, te magad szabod ki saját magadnak, halálod után.

Ezen felül, ott van a karma, mely egyfajta univerzumi rendet tart fenn.


Alapvetően a szerelmi kötés, egyfajta mágikus házasság kötés volt, két szerelmes között, akik az életük utáni életeik során is megtalálják egymást, a kötelék miatt, s együtt élnek tovább. Ehhez viszont TISZTA SZERELEMRE! van szükség, ami manapság már nincs.

Az eredeti szerelmi kötést senki sem tudja, mivel elveszett ezen tudás, hála a "dobjuk ki a hagyományokat" korszak megkezdésével (Ha ez alapján nem jöttök rá, akkor ott gond van).


Ha egy gyógyító vagy bármi olyan személy, aki pozitívan szeretne segíteni a másik személyen, de nem kérdezi meg róla és nem kéri a beleegyezését, az is fekete mágiának számít, az is következményekkel jár!

Tiszteletben kell tartani a másik személy szabad akaratát és persze a döntéseit.

Mágiával nem lehet szerelemre kényszeríteni a másik személyt, ez alapvető univerzumi és mágia törvény!

Nem tudsz SZERETETET ÉS SZERELMET kikényszeríteni a másik személyből, ha mégis szerelmi kötést alkalmazol, annak kettős lehet a következménye.

1: az adott személy RAGASZKODNI! fog hozzád, de olyan szinten, hogy totál eleged lesz belőle, ez által x idő után inkább MEGSZABADULNÁL tőle, mint hogysem együtt akarnál vele lenni. Ezen kívül, totál megbuggyan, elveszti az eszét és még olyan következmények, amiktől kímélje meg magát mindenki! Ennek az esélye 50%

2: az adott személy teljes mértékben elfordul tőled, szóba se akar veled állni és még látni sem óhajt majd. Soha többet nem fogsz vele beszélni és semmi kapcsolat, semmi ismeretség, teljes mértékben elidegeníted magadtól.

Ennek az esélye 50%.


Mint azt te is látod, a szerelmi kötés egyfajta túlzott vonzódást hoz létre vagy éppenséggel az ellenkezőjét, egyfajta taszítást hoz létre.


Ezeket jobb elkerülni, de ha szeretnél a másik személy beleegyezése nélkül egy rabláncot akasztani a nyakába, majd életek múlva sem tud egy normális párkapcsolatban élni ezek miatt, akkor hajrá!

A döntés a tiéd!

De mint már mondtam, jobb ha ettől megkíméled magad.


A kérdésed, eleve téves, senkit sem szabad és nem is kell vagy kéne magadhoz láncolni, mivel sérti a szabad akarat törvényét és sérti az univerzumi törvényeket és sérti a mágia törvényeket. :)

2017. febr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

Kérdésedben elemi hiba van!

"Ugye"-vel az kezd kérdést, aki biztosnak tartja vélt igazát, ellenvéleményt nem fogad el.

Ha viszont valaki/bárki/akárki nem hajlandó végiggondolni az ellenvéleményt, felesleges kérdeznie.

Neki csak lelkesen bólogatókra van szüksége.

2017. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Rohadtul nem így megy. Ez egy suabad akaratot felülíró erő. Használod. Teljesen mindegy, mibe és higyan szól bele. Valakit szabad akaratától térítessz el.
2017. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

vállalva a lepontozás kockázatát, mert szerintem én vagyok itt az egyetlen, aki csinált is már ilyet és nem a wicca oldalakról szedi össze az infókat:

- igen, beleszólsz a szabad akaratába, de olyan embert úgyse tudsz mutatni, aki szabad akaratából szeretett bele valakibe, higgadt, józan átgondolás után.

- nincs fekete és fehér mágia, a szándékaidtól függ. (klasszikus példával élve: a kés, amivel kenyeret vágni és embert ölni is lehet, az rossz vagy jó?) pl. egy szakítást előidéző mágia a wicca bolyhosnyuszik szerint fekete mágia, de tudok olyanról, aki egy bántalmazó kapcsolatban élő fiatal rokonát mentette meg az agresszív párjától ezzel.

- ez a "vagy fanatikusan ragaszkodni fog hozzád vagy teljesen elhidegül" tévhit. sokan azért tapasztalták ezt, mert a mágia során a saját érzelmeidet viszed át a másik emberbe, és általában eleve akkor fordul valaki mágiához, amikor már nagyon kétségbeesetten vágyik az illetőre (ilyenkor váltod ki belőle is ezt a fanatikus ragaszkodást), vagy nagyon fél, hogy elveszíti végleg (ekkor taszítod el magadtól).

- tévhit, hogy "örökre magadhoz kötöd és sosem szabadulsz tőle", mert egyrészt az oldás is megoldható, másrészt inkább pont az a jellemző, hogy ha csak a mágia köt össze valakivel, akkor rendszeresen végezni kell a mágiát, különben gyengül (ha közben önmagadért is megszeret, az más helyzet, de nyilván az se 100%-ban jelenti, hogy örökre együtt maradtok).

- a "tiszta szerelem manapság már nincs" közhelyes tévhit, a szerelmi házasság napjainkban, a mi kultúránkban jóval elterjedtebb, mint a történelem során valaha is volt (kíváncsi vagyok, mikor volt tiszta szerelem a posztoló szerint, akkor, amikor a szülők választották ki gyerekük párját, vagy akkor, amikor a vagyoni helyzet is keményen belejátszott a párválasztásba?)


a mágia létező dolog, de nagyon sok gyakorlást és belefektetett energiát igényel, az ezzel kapcsolatban érdeklődők túlnyomó részéről előre tudom, hogy ennyit nem fog belefektetni, akik meg pénzért csinálják másoknak, azoknak nagy része kókler. különben is akkor hat igazán, ha te magadnak csinálod. (előre le is írnám, hogy senkitől, aki valaha olvassa ezt a választ, nem kérnék olyan üzeneteket, hogy "megcsinálnád nekem, légyszi?" egyrészt a fentebb leírtak miatt, másrészt nem is vagyok azon a fejlettségi szinten, hogy másnak meg tudjam csinálni).

2017. febr. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
25%
Kettessel értek egyet. Mindig mindenki ott van ahol neki lennie kell. Ha nem kell melletted lennie annak a személynek akit te szeretnél az nem is lesz melletted. Viszont ha megcsinálod a szerelmi kötést, akkor az univerzumnak bebizonyítod, hogy bizony neked van még mit tanulnod, és addig fogod visszakapni ezt a feladatot, ameddig el nem fogadod a helyzetet. Én nem tennék magamnak keresztbe. Áltatjuk magunkat hogy jó amellett aki elment, de bizton állítom, hogy nem. Az univerzum törvénye szerint vagy visszatér vagy kapsz egy hozzád valót.
2017. febr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
A kérdésedre a válasz, igen, így van. A többit a 7-es leírta részletesen - én is megtettem már párszor, de nincs erőm ehhez többé, amíg az emberek nem tudnak elszakadni az évezredes keresztény dogmáktól, de azért összemossák azt a keleti filozófiával és a pogány vallásokkal. Ostobaság. Azt meg senki se fogja fel, hogy nem lehet az embert KÖTNI, csak érzelmeket, vágyakat ébreszteni benne. Ha nem tartod fenn ezeket, mindegy, mennyi idő után, de mulandóak. Tehát maximum bele tudsz piszkálni az illető tudatába. Nem hangzik szépen, de a hétköznapi életedben, hétköznapi "módszerekkel" is ezt teszed nap mint nap. Ha képes vagy mágiával megoldani egy problémát, amit máshogy nem tudsz adott körülmények között - csináld! Mások meg olvasgassák a minden napra egy áldás-jellegű oldalakat a facebookon, tök hasznos tényleg, sok emberrel találkoztam már, akit ez hosszú távon boldoggá és megvilágosodottá tett - ja, nem.
2017. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi időnként kell újra kötni? Mennyi időnként gyengül?
2017. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!