Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Anya azt mondta tegnap, hogy...

Anya azt mondta tegnap, hogy a dédnagymamám boszorkány volt, szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Nem úgy mondta, hogy gonosz volt, vagy ilyenek. Komolyan gondolja, hogy boszorkány volt. Tudom, hogy nem hazudott, biztos vagyok benne. Szó szerint ezt mondta: A dédnagymamád régen bába volt és boszorkány is. Ez úgy jött szóba, hogy mondta, hogy a nagymamám egy fekete macskát látott, amikor a dédimamám meghalt. Ti mit gondoltok erről? Aki nem hisz az ilyesmiben ne írjon!
2010. máj. 9. 21:33
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja és anya folyamatosan azt mondta, hogy ezt te úgy sem érted. Nem merem ezt senkivel megbeszélni, mert ha nem hisz benne csak hülyének néz...
2010. máj. 9. 21:40
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Hát a boszorkányok nem csak rosszak lehetnek. Amúgy meg miért ne lehetett volna az? :D Vagy nem értem a kérdést... Most közöltél egy tény, miszerint: a dédnagyanyád boszorkány volt. És? :D Szerintem ez mit jelent? Hát azt, hogy lehet benned is egy kicsi "boszorkányság", hiszen öröklődhetett...
2010. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A gonoszt úgy értem, hogy nem arra gondolt, hogy egy gonosz boszorkány volt, mert ez így is szokták mondani. Hanem komolyan gondolta. Mi az, hogy bennem is van egy kis boszorkányság?:D Szerintem ez nem örökölhető, hanem tanulható
2010. máj. 9. 21:52
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

ellenkezőleg,inkább örökölhető,mint tanulható..a született boszorkáknak mindíg is nagyobb "ereje" lesz,mint egy átlagemberkének,aki mindenféle könyvekből tanulta..pl ha valakinek született festőtehetsége van,amit még az apjától örökölt,és nincs szüksége továbbképzésre sem,az mindíg is jobb festő lesz,mint egy tehetségtelen,aki ebből iskolát végzett.Valami mindíg kevesebb lesz bennük..

Az én nagymamám,aki még ma is él,ő boszorkánynak vallja magát,amit mond,mindíg beteljesedik,és nem lehet neki hazudni,ő az egyetlen akinek nem tudnak hazudni.Azon kívül megérzi a szellemek jelenlétét,mindezek mellett nagyon jó lelke van,igazi jóboszorkány.

2010. máj. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Tényleg? Ő biztos sok mindent tud erről. Megkérdeznéd tőle, hogy mit tud a bábákról. Mert nyomoztam egy kicsit és nagyon sok közük van a bábáknak a boszorkányokhoz. Kérlek kérdezd meg, ha legközelebb találkoztok. Amúgy már kiskoromban nagyon érdekelt minden mágiával kapcsolatos dolog, pedig nem így neveltek, de nem hiszem, hogy ez kapcsolatban állna a dédnagymamámmal. Emlékszem, hogy 10 éves koromban a mit kérsz szülinapodra kérdésre a válaszom egyből a boszorkányos könyvet volt :) Tudom, hogy anya erről sok mindent tud, de nem merem megkérdezni, azt hiszi engem ez nem érdekel...
2010. máj. 9. 22:13
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
én tuti megkérdezném anyukádat!Attól csak azt veszi majd észre,hogy téged is érdekel a dolog,és lesz mégegy közös téma!Sőtt,a legjobb,ha vele beszéled meg,mert ő bennfentes a témában,talán ő is boszi..Amúgy biztos sejti,ha boszorkányos könyvet kértél kiskorodban..És bizony a dédid miatt vagy te is fogékony rá!Majd nagyanyámat kifaggatom,hátha mond valamit,csak nemtom mikor,mert nagyon messze lakunk..ezt meg telefonon nem lehet..
2010. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy boszi lenne :) Úgy áll ehhez a témához, mintha nem akarná tudomásul venni. Nem tudom elképzelni, hogy erről eltudnánk beszélgetni. Csak kérdezzek rá, mit tud a boszorkányságról? Nekem ez nagyon furcsa, mert nem olyan dolog amiről minden nap beszélgetni szoktak. Egyszer majd felhozom, de nem hiszem, hogy többet tudnék meg erről.
2010. máj. 9. 22:25
 8/23 anonim ***** válasza:
98%

bába az szülésznőt jelent.


egyébként meg a boszorkány lehet az is hogy értett a gyógynövényekhez vagy jósolt tarot kártyából.

2010. máj. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
6%
Hogy gyűlölöm az ilyen kérdéseket! Szállj le a földre...
2010. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Nos a tehetség általában egy generációt kihagy, úgy öröklődik..
2010. máj. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!