Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valakinek sikerült a szerelmi...

Valakinek sikerült a szerelmi kötés? (Gyertya mágiával)

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy mennyi idő alatt hatott a kötés? Én most éppen gyertya mágiát csinaltatok egy mágussal. Kivancsi lennék hogy másoknak ez hogy valósult meg.

#mágus #szerelmi kötés #Gyertya mágia
2017. márc. 23. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Nekem csinált mágus jó régen Miskolcon, nem volt hatásos.
2017. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Jaj bakker, miért akar mindenki manipulátor lenni?
2017. márc. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Bonyolítod csak a gondolataidat ès èrzèseidet. Energiàt veszítesz, nem nyersz. A harmóniát káosszá alakítod. Találd meg magad ès megtalálod a párod.
2017. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Ne mással csináltasd, nem olyan hatásos.
2017. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
32%
Így vágtak már át ismerősömet... De ha hatása lenne is, neked egy manipulált kapcsolat kell, vagy valaki, aki őszintén magadért szeret?
2017. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
lehúztak, nem is kevés pénzzel.
2017. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Gyere hozzám!

Nem tudom, most mennyit fizettél, de én feleennyiért varázsolok neked!

Sőt, jó pénzért jósolok és rontást is leveszek!


Ráadásul a hölgyeknek kézrátételes mellnagyobbítást is vállalok! Sikertelenség esetén 100 % visszafizetési garanciával.

2017. márc. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 thoomas26 ***** válasza:
33%

Felejtsd el a szerelmi kötést. Enyhén szólva is nem ajánlott. S elsősorban nem azért, mert jó eséllyel csak lehúznak.

Ugyan találhatnál olyant, aki tényleg megtenné, de gondolj csak bele: úgy szereznél magadnak párt, hogy megkötnéd, az ő akaratán kívül? A legnagyobb kincset vennéd el tőle, mellyel csak ember rendelkezhet, a szabad akaratot. Csinálnál ilyet azzal, akit szeretsz? Mert ha igen, akkor valójában csak magadat szereted s nem őt.

S te szeretnéd, ha valaki így kötne meg téged? Esetleg olyan, aki neked alapjában véve nem is tetszik?

Ne tégy olyat mással, amit nem szeretnéd, hogy veled tegyenek.

2017. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
FIgyu. Harmónia törvènye.
2017. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Felejtsétek már el ezt a hülye "szabad akaratot", senki nem szabad akaratából szeret bele másokba.
2017. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!