Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A cigány kártyában mit jelente...

A cigány kártyában mit jelentenek ezek a lapok?

Figyelt kérdés

Ezeket húztam kétszer csak más sorrendben

Hamisság

Veszteség

Szerencsétlensév

Betegség

Halál


Ötöt húztam, mert nem tudom mennyit kell és valahol halottam, hogy a szerencsétlen lapok, mint a halál meg ilyesmi mást jelentenek. Mondjuk újrakezdés meg ilyesmi. Szóval bizakodó vagyok ezzel kapcsolatban, mert valószínűleg szerencsés lapokat húztam csak a jelentésüket nem értem tisztán, így hát a szakértőket kérdezném, hogy mit jelenthet?


2017. ápr. 13. 19:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát ha van pénzed, akkor egy csinos szőke, meg barna sokat gondol ma rád.
2017. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha név nélkül írod még el is hisszük.
2017. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Azt jelenti,hogy nagyon ráérsz baromságokra..
2017. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#1

Nincs pénzem sajnos, úgyhogy ennek lőttek.

#2

Nem rejtőzöm a névtelenség mögé és nem is kenyerem a hazugság vagy ilyesmi. Csak az igazat hazudom, ami a hazugság igazságának hazugságának igazsága.

#3

Nem hiszem, hogy ezt jelentené. 😏

2017. ápr. 13. 20:33
 5/22 anonim ***** válasza:
De mire húztad??? Mi volt a téma, a kérdés?
2017. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Mit hogy mire? Nem értek hozzá (nagy tudásom ellenére) csak húztam öt lapot a cigány kártyából. A kérdés asszem a jövőmmel kapcsolatos volt. Hogy mit hoz a jövő.
2017. ápr. 13. 21:10
 7/22 Amarok Tonrar ***** válasza:

Hamisság - Miközben a tesókkal betörtök rád támad a Bodri, ami köztudottan hamis kutya.


Veszteség - Az egyik bátyád erősebb és gyorsabb nálad. Nemtől függetlenül szüzesség elvesztése.


Szerencsétlensév - Elromlik a frissen lopott bicikli váltója.


Betegség - Újabb nemi betegséggel gazdagodsz.


Halál - A vajda nem ér ki időben a bicskázáshoz, hogy megfékezze az indulatokat.

2017. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nemi betegség? 😨 A halál még elmegy, de a nemi betegség más tészta. Ki fogja terjeszteni?
2017. ápr. 13. 21:25
 9/22 Amarok Tonrar ***** válasza:
A rücsköset, a folyósat, vagy a viszketőset?
2017. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Hamisság: a kártya arra figyelmeztet, hogy valaki megcsal, becsap minket, visszaél a bizalmunkkal. Valakiben, vagy valamiben csalódunk.Nem szabad elfelejteni, hogy minden ilyen esetben valójában mi csapjuk be önmagunkat, hiszünk a látszatnak.

Ha valakiben csalódunk, vagy valami hamisnak, hazugságnak bizonyul, mindig el kell gondolkozni azon, hogy hogyan és mi módon vagyunk mi magunk csalódásunk, megcsalatásunk okozói.


veszteség: Elsősorban anyagi veszteséget jelent.Valamiben vesztesnek érzezzük magunkat.(a veszteség természetesen nem ránk vonatkozik, hanem arra a személyi jelölőre, amely mellett áll.)


Szerencsétlenség: a kártya veszélyt jelent, szerencsétlenséget, mely hirtelen, váratlanul következik be. A kártya mélyebb értelme, hogy amikor végképp képtelenek vagyunk felismerni a változás szükségességét, az élet váratlan, szerencsétlen fordulat, összeomlás formájában kényszerít rá minket.Hétköznpai szinten lehet átmeneti, váratlan, kisebb jelentőségű negatív esemény.Jelentheti egyszerűen azt is, hogy szerencsétlennek érezzük magunkat. Rajtunk múlik, hogy milyen mélységig gondoljuk végig a kártya lehetséges mögöttes tartalmait.


Betegség: betegséget, mint belső konfliktust jelenít meg a kártya. Azt mutatja, hogy holtpontra jutottunk, nem vagyunk képesek továbblépni, s ezért testi, vagy lelki betegségbe menekülünk. hogy a betegség kivel, vagy mivel kapcsolatos, azt a környező lapok döntik el.


Halál: Jelent nagy sorsváltozást.Önmagában nem jelent halálesetet, csak más lapokkal összefüggésben (Bíró, Szerencsétlenség). halálos, végzetes, sorsszerű dolgot jelent. Úgynevezett "biztosító kártya", jelenti, hogy valami úgymond "halálbiztos".


Sonia Bielinski, A Cigánykártya.

2017. ápr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!