Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha Gyurcsok József 20 évvel...

Ha Gyurcsok József 20 évvel előbb távozott az élők sorából (Isten nyugosztolja), mint azt a híveinek jósolta, akkor mennyire megbízható a tevékenysége?

Figyelt kérdés

[link]


Tény, hogy nem mindenki lehet polihisztor, viszont ha ekkorát tévedett, lehet hogy a páciensek is hamarabb halhatnak?



2017. ápr. 26. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki hisz egy ilyen kuruzslóban az egy jó nagy ökökör.
2017. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 thoomas26 ***** válasza:
68%

Ez a tévedése kétségtelenül minősíti őt. No, meg hogy milyen jellegű műsorokban szerepelt - bár én csak felületesen ismerem őt.

Hogy a páciensei mikor halnak, az persze nagyon sok minden mástól is függ. Elsősorban a tudati állapotuktól, attól, hogy a tudatukkal miként képesek hatni magukra, továbbá hogy milyen kezeléseket vettek, vesznek igénybe, s nem utolsósorban attól, hogy "mi van nekik megírva".

A fősodratú médiának mindenesetre megint lett egy esete, mellyel jól lejárathatja a spiritualizmust. Az átlagember számára megint megerősítheti azt a gondolatot, hogy lám, ez az egész természetfelettis dolog mekkora baromság már... és a médiának ez is a célja.

2017. ápr. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a többi kuruzslónak: semennyire. Csak sajnos, vannak akik hisznek az ilyen szélhámosoknak.
2017. ápr. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
thomas26. Tőle függ vagy attól, mi van neki megírva? A két dolog együtt kizárja egymást.
2017. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 thoomas26 ***** válasza:
68%

négyes

Én úgy gondolom, leszületésünk előtt több lehetséges kilépési pontot is megtervezhetünk magunknak, melyek a fizikai testünk halálának lehetséges időpontjai lesznek. Ettől függetlenül elképzelhetők váratlanul bekövetkezett időpontok is, amik nem voltak "megírva". (Ezt ezúttal nem részleteztem, mert nem tartozott élesen a kérdéshez. Ráadásul nem úgy értettem, hogy egyszerre függhet az összes felsorolt tényezőktől, hanem ezek a lehetséges tényezők.)

Tehát lehetséges egy teljesen váratlan kilépési pont - ez főként hirtelen halálesetekre vonatkozik.

Kifejezetten nem váratlan halálesetnél már más a helyzet, s azt gondolom egy gyógyító(nak mondott) személlyel kapcsolatba került beteg emberek esetében ez a helyzet áll fenn. Az ő számukra egy lehetséges kilépési pont közeledhet, mellyel rajtuk (a tudatukon) múlik, hogy élnek-e vele vagy sem.

2017. ápr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én találkoztam vele kb. 8 éve egy bioboltban. Vett magának ezt-azt mert valami baja volt.
2017. ápr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!