Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy érhetném el a spiritualit...

Hogy érhetném el a spiritualitás egy másik szintjét, ami a végtelen közömbösséget sugározza?

Figyelt kérdés
Nos, tehát az egyik ismerősöm összeveszett a barátjával és most nem száll le rólam. Próbálom kerülni, de folyton a nyomomban van, de nem akarom megbántani vagy ilyesmi csak szeretnék továbbra is árnyék maradni e förtelmes társadalomban. Ő ennek ellenére feltűnően viselkedik kiabál folyton zavar magára és rám vonja a figyelmet, de mivel már nem bírom tovább gyorsan szeretnék szert tenni a végtelen közömbösségre. Ki sem mozdultam otthonról, mert félek, hogy összefutok vele. Még rémálmaim is voltak. Félek tőle. 😏
2017. ápr. 27. 11:22
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

A közömbösség nem egy spirituális szint

az elfogadás, megértés.. na azok szintek :)

próbáld elfogadni, és megérteni a viselkedése miértjét

magassabb szintről nèzni, hogy miért viselkedik úgy ahogy!

ha megérted őt, és elfogadod akkor már nem is fog zavarni!

ez a trükk ;)

2017. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
De én tökéletesen értem őt, viszont zavar engem, mert bizonyára velem akarja féltékennyé tenni a szerencsétlent. Mi lesz, ha megveret engem? 😨 Már régóta nem verekedtem fizikailag. Veszélyben érzem magam. Másfelől a spirituális szinteket egyesek nem értik, mert számukra mindez valami pozitív célt szolgál pedig az ember igazvalója teljesen mas, mint azt egyesek gondolják.
2017. ápr. 27. 12:11
 3/44 A kérdező kommentje:
Összesen hat ismerősöm van és közülük négy lány. Asszem többé nem barátkozom lányokkal, mert veszélyes. Minek is tenném, ha pénzük sincsen, hogy kölcsön adjanak és a jövőbeli kórházi költségeimet se állják.
2017. ápr. 27. 12:19
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
A szintekről csak annyit, hogy ha lenne legalább egy középszintű érettségi ment volna, akkor nem kérdeznél ekkora állatságokat...
2017. ápr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

#4

Nem értesz te a spiritualitáshoz ezek szerint.

2017. ápr. 27. 12:23
 6/44 anonim ***** válasza:

Először is nem értheted őt tökéletesen, ha félsz tőle..

A másik meg hogy, miért gondolod azt hogy a lányok veszélyesek?



Ha gondolod írjál rám privátot, vagy tőlem itt is beszélgethetünk ha nem zavar hogy többen is olvashatják :)

2017. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Hát nem azok? Eddig csak baj volt velük. Isten velük büntet minket férfiakat. Sok olyan körülmény volt a múltban, amit nem szívesen osztanék meg. Valamiért mágnesként vonzom őket aztán szépen belerondítanak az életemben.
2017. ápr. 27. 12:31
 8/44 anonim ***** válasza:
67%

"gyorsan szeretnék szert tenni a végtelen közömbösségre"

Érdekes, ahogy olvastam ezt a kérdés-írást, gyorsan szert tettem a végtelen közömbösségre.

Tehát ez egy spirituális út: Olvasson Ön is Delatort!

2017. ápr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

#8

Én sokat olvasok és legtöbbször a tudásommal használnak ki. Mivel folyton aggódó típus vagyok nem tudok közömbösséget színlelni. 😏

2017. ápr. 27. 12:39
 10/44 anonim ***** válasza:

Miért rondítanak bele az életedben?

Nincs semmi sem véletlenül... :)

2017. ápr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!