Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy érhetném el a spiritualit...

Hogy érhetném el a spiritualitás egy másik szintjét, ami a végtelen közömbösséget sugározza?

Figyelt kérdés
Nos, tehát az egyik ismerősöm összeveszett a barátjával és most nem száll le rólam. Próbálom kerülni, de folyton a nyomomban van, de nem akarom megbántani vagy ilyesmi csak szeretnék továbbra is árnyék maradni e förtelmes társadalomban. Ő ennek ellenére feltűnően viselkedik kiabál folyton zavar magára és rám vonja a figyelmet, de mivel már nem bírom tovább gyorsan szeretnék szert tenni a végtelen közömbösségre. Ki sem mozdultam otthonról, mert félek, hogy összefutok vele. Még rémálmaim is voltak. Félek tőle. 😏
2017. ápr. 27. 11:22
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

Tequila Sunrise

A mi könyvtárunkban nincs ilyen könyv, szegényes a könyvtárunk. De valamiért ismerős a könyv, mintha olvastam volna már.

Ninci

Most már kezdem érteni ezek szerint ezek a nők voltaképp valamiféle szellemi vezetők. A második egyébként azt kérte tőlem s múltkor, hogy legyek erőszakos vagy valami ilyesmi. Szóval ő mit akar ezzel mondani? Valami speciális erőt kéne kifejtsek? 🤔

Az elsővel meg az van, hogy közösségen belül úgy tesz, mintha nem ismerne. 😏

2017. ápr. 27. 13:30
 22/44 anonim ***** válasza:

Kedves Tequila Sunrise, semmi gond :-)

én azt a nézetet vallom hogy mindenben van igazság, és a kérdező majd eldönti hogy melyik a legmegfelelőbb számára! :-)

2017. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

A földön mindenki tanit mindenkit, minnél nagyobb negativitást érzel valaki fele, annál nagyobb tanitó

A nők ugyanolyan lènyek mint a férfiak, nincs senki előrébb vagy hátrább... te szerinted előző életeidbe hányszor voltál nő? :-)

2017. ápr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Én nullaszor voltam nő.
2017. ápr. 27. 14:09
 25/44 A kérdező kommentje:
Egyébként a nők nem olyanok, mint a férfiak, mert másképp gondolkodnak más a biológiai testfelépítésük és a biokémiai folyamatok is intenzívebb náluk. 🤔
2017. ápr. 27. 14:27
 26/44 anonim ***** válasza:

ha fizikai szemmel megnézed akkor tényleg ez a válasz! :) spirituálisan lélekről beszélünk.. ès ott az mindenkinek ugyanaz

voltál rengetegszer nő :)

2017. ápr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Én nem voltam nő, már maga a gondolat is félelmetes. Ha belegondolok már attól is rosszul leszek. 😨
2017. ápr. 27. 15:12
 28/44 anonim ***** válasza:

mindenki volt nő és férfi is az előző életeiben

ez is a földi tapasztalás, fejlődés része :)

csak úgy tudsz mindent megtapasztalni, ha kipróbálod nem?

2017. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Nekem csak egy életem volt ezelőtt. Akkor is csak egy idős kisnyugdíjas voltam, aki néhanapján pecázik egy kétes eredetű tóban. Azóta már találkoztam az unokáimmal is. 😏
2017. ápr. 27. 15:18
 30/44 anonim ***** válasza:

Ha egy életed lett volna csak, akkor nem beszélgetnénk itt erről a témàról :) másik hogy egy embernek átlagosan 200-300 előző élete volt màr

találkoztam már kivételel, de az amiatt volt csak 2-3 élőző élete a földön mert előtte lévőket máshol töltötte :)

átlalába véve mindenki idős lélek :)

2017. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!