Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fénykép és név alapján megtudj...

Fénykép és név alapján megtudják mondani van-e rajtam rontás vagy áok? Normális válaszokat szeretnék.

Figyelt kérdés

2017. máj. 6. 12:42
1 2
 11/15 ÉrettFfi válasza:
Egyszerűen csak hülye vagy.
2017. aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 szenes43 ***** válasza:
Senki nem hülye! Van aki így gondolkodik s van aki úgy. Ez teszi élhetővé az életünket hogy változatos. Az számít normálisnak ha és is s te is azt fújod amit a média elénk tálal mint normát?? 46-os lábra nem tudsz felhúzni egy 42-es cipőt tehát addig kutatsz míg találsz egy 46-ost. Azért nem mondanám rád hogy te hülye,gnóm lennél.
2017. aug. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Na igen kedves tizenkettes, csak ennyi erővel nincs olyan sem, hogy valaki felvág 20 embert és elítélendő gyilkos, hisz csak másképp gondolkodik, ez teljesen normális.

Na, magyarázzam még, hogy miért hülyeség amit írtál, vagy innentől már érthető?

Amit te leírtál az kb. abban az esetben igaz, mint mikor óvodás feladatokból van ilyen, hogy ossz ki 5, bánom is én, gumicukrot mindenkinek, de két részletben. Na ekkor van aki mondjuk először kettőt ad és utána hármat, meg van aki fordítva. De van aki úgy gondolja, hogy először csak egyet, aztán második körben négyet. Másképp gondolkodik, mégsincs vele baj.

Másik példa, teszem azt bemész a diliházba, és egy alak meg van győződve róla, hogy őt egy hokedli akarja megölni. Itt valahogy nem igaz az, hogy teljesen jó, ha másképp gondolkodik.

Ha esetleg belátod, hogy igaz, amit írtam, akkor ebből következik, hogy amit írtál, az úgy, abban a formában nem igaz; hiába támasztottad alá a lábméretes hasonlatoddal.

2017. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 szenes43 ***** válasza:
Kedves utolsónak hozzászóló. Élből nem hülyézünk le senkit mert azzal nem az igazunkat támasztjuk alá. Nem a beteges elmékre gondoltam mert abból tudom van bőven. A zárt osztályon olyanok találhatók akik mentálisan már betegek. Kényszerképzet...stb. A másként gondolkodó még ide kint van és lehet hogy ma a járdán veled szemben jön csak neki a piros a színe míg neked a kék.Ezért viszont te elvárod hogy szépen elmenjen melletted és esetleg üdvözlitek egymást. Azt hogy ki miben hisz s miben nem az az ő lelke mélyén van valahol belekarcolva amint az évei során a környezetéhez idomult(szocializálódott). Ezt véljük tudásnak? hitnek? tapasztalatnak? Igaznak? Lehetséges.
2017. aug. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha újra figyelmesen elolvasod, amit leírtam, akkor láthatod, hogy senkit nem hülyéztem le. Okosak is mondanak hülyeséget, meg néha a hülyék is mondanak okosat, ergo az, hogy én hülyeségnek vélem az írásod nem implikálja egyből, hogy hülyének is gondollak.

Ezt a "mindenki abban hisz amiben akar", meg "ő így gondolkodik, én meg így és ez így jó" kijelentéseket azért tartom marhaságnak, mert egyfajta gyáva megnyilvánulás, egy lehetséges konfliktus mielőbbi elfojtása. Ha én azt gondolom, hogy rontás meg átok - meg franc tudja mi - nem létezik, ő meg azt gondolja, hogy létezik, akkor elég nyilvánvaló, hogy egyikünknek itt nincs igaza. Lehet ezt azzal takargatni, hogy nem kell vitázni, mindenki másképp gondolkodik; egyikünk akkor is téved. Ha két vallás nyíltan ellentmond egymásnak (egyistenhit a többistenhit "ellen"), akkor ott is nyilvánvalóan valamelyik csoportnak nincs igaza, hisz nem lehet, hogy egyszerre csak egyetlen egy isten létezzen, de közben legyen több is. Paradoxon.

Szóval egybevetve: Ezért nem szeretem, és tartom hülyeségnek, amit írtál. Ez amolyan visszavonuló duma.

2017. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!