Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ismer valaki olyan mágust/bosz...

Ismer valaki olyan mágust/boszit, aki végez sikeres szerelmi kötést és annyira biztos a dolgába, hogy csak a kötés beteljesülése után veszi el a pénzt?

Figyelt kérdés

Elegem van már az olyanokból, akik előre elkérik a pénzt és 3 hónapon belül eredményt ígérnek, aztán eredmény sehol, ők meg felszívódnak.

Aki biztos a dolgába, az utólag is simán elveheti a pénzt, és nyilván én bőkezűen megfizetném, hisz láttam az erejét, amivel segített rajtam :)



2017. máj. 7. 10:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
Küldtem neked varázslatot bárhol is vagy. Ingyen kapod, becsüld meg
2017. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

Most elvonatkoztatva attól hogy nem létezik szerelmi kötés és egyéb mágia, csak a befolyásolható, alacsonyabb intelligenciájú emberek hisznek benne:


- te tudnál úgy dolgozni hogy elvégzed a munkát de nem fizetnek ki? Vagy a fizetésed azon múlna hogy valaki elhitte-e a hókusz-pókuszt vagy sem?

- az még a kuruzslónak sem éri meg hogy ígéretet tesz, hiszen ki fogja bizonyítani hogy tényleg bevált? Gondolod hogy minden ember majd visszamegy X hónap után a pénzzel hogy köszöni, tényleg működik és akkor fizet?


Ez a szakma minden irányból hazugsággal és átveréssel kövezett:

- ha előre fizetsz és nem válik be a varázslat akkor te vagy átverve (de csak akkor, különben simán beveszed és fizetsz valakinek a műsorért, miközben köze nem volt hozzá).

- ha utólag fizetnél akkor az emberek 99%-a lelépne és soha is térne vissza, akkor a kuruzsló van átverve


És elmondom miért nincs ilyen amit leírsz: mert akkor nem létezne sem szerelmi kötés, sem jóslat sem mágia vagy más ha nem lenne a "médiumnak" azonnali nyeresége a műsorból. Ez az egész csak arról szól hogy kapsz egy pozitív üzenetet vagy egy kis produkciót majd pár tízezret kifizetsz érte és mész a dolgodra. Ez fordítva nem életképes.

2017. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%
Küldtem mégegyet. Mikor beválik, 20e+afa lesz. Ne tűnj el!
2017. máj. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 szenes43 ***** válasza:
35%
Mit küldtél? Nekem például küldenél agy zsák 20 ezreset mindjárt megjelenne a szerelmem is. Abból elvihetnék bármilyen nőt egy hétvégi wellnessbe és még azt is mondaná hogy szeret.
2017. máj. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Kedves szenes43! A pénz energiákat megtartom maganak, de küldök kuponenergiát. 20e+áfa lesz
2017. máj. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%
HA (mondom HA) letezne ilyen, akkor nem tartanad magad gusztustalannak, hogy valakire raerolteted magad?! Jesszus, milyen fereg emberek vannak...
2017. máj. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Blondie.W ***** válasza:
Nem elég, hogy ezek nagy kamuk... már a szerelmi kötés gondolata is szánalmas. Pff.. Kérdező, ha akkora nyomorék vagy, hogy senkit nem tudsz felszedni / megtartani, magadban keresd a hibát. xD Meg is érdemelted, hogy azok az emberek jól lehúztak pénzzel. Küldöm nekik a pacsit (meg a zenergiát xD). :)
2017. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
Kérj nyugtát és garancialevelet xD
2017. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Rosszlányokon vagy beszámolókon keress olyan lányt, aki hajlandó boszinak öltözve kikötözni, és csak utólag kell neki fizetni!
2017. máj. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek.
2017. máj. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!