Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sikeres volt a szerelmi...

Sikeres volt a szerelmi kötés, hogy oldjam fel?

Figyelt kérdés
Évek óta vágytam egy férfira.Minden tőlem telhetőt megtettem érte,de eredménytelenül.Megcsináltam egy szerelmi kötést és pár hétre rá jelentkezett.Azóta megkérte a kezem.Nagyon boldogok vagyunk.Elmeséltem neki a dolgot és nem haragszik.Fel szeretném oldani,mert úgy érzem,hogy anélkül is volna közöttünk szerelem.Hogyan csináljam?
2013. febr. 1. 00:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
Most odakoncentráltam, és feloldódott. Nem kell csinálnod semmit.
2013. febr. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Csinálj már meg egyet légyszi nekem is!
2013. febr. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nem biztos,hogy a mágia miatt teljesedett be a szerelmünk,ezt nem tudhatom 100 %-ban.

Nem tartom fair dolognak az ilyesmit,mint ahogyan a legtöbb ember sem,de megértem azokat,akik annyira szerelmesek,hogy bármit megtennének a másikért és úgy érzik,hogy a Kedvesük nélkül nem tudnának élni.Az még nem jelenti azt,hogy biztosan ő az igazi,de a szerelmes szív elvakult és halálosan szenved a társa nélkül,ezért bármilyen őrültségre képes.Én is így éreztem.

Néhányan még arra is képesek,hogy öngyilkosak legyenek a szerelmük hiánya miatt.Attól még a szerelmi kötés is jobb ötlet.

Hittem is benne és egyben nem is.Előtte több helyen utánaolvastam és úgy kezdtem bele,hogy számoltam az esetleges következményekkel.Leírom,hogy hogyan csináltam,de sikert nem tudok garantálni.

A következmények közé tartozik,hogy a kiszemelt személytől többé nem lehet szabadulni,ennek pedig keserves hátralévő élet az eredménye.Olvastam rémtörténeteket is.Lehet,hogy nem fog történni semmi,mégis leírom,hogy mindenki csak akkor tegye,ha képesnek tartja magát arra,hogy élete végéig,jóban-rosszban együtt maradjon a szerelmével.

Amit én csináltam,az nem olyan szerelmi kötés volt,amihez szellemek vagy egyéb lények segítségét kell hívni.Én csak a saját akaraterőmben és a sorsban hittem.Mindezt a vonzás törvényével ötvözve.

2013. febr. 1. 04:15
 4/23 A kérdező kommentje:

Több,mint valószínű,hogy direkt ez a módszer ártalmatlan,de játékból ne próbálja senki.

Mindenek előtt nézzetek a lelketek mélyére,hogy a szerelmeteknek valóban rátok van-e szüksége,valóban boldoggá tudnátok-e tenni és valóban illetek-e egymáshoz.

Lehet,hogy a távoli jövőben tudnátok mást is ugyanúgy szeretni.Erre is gondoljatok,mielőtt rászánjátok magatokat.

A szerelmi mágia közben ne izguljatok és higgyetek a sikerben.

Én egy pirosas / rózsaszínes gyertyával csináltam.Dupla gyertya volt.Szív alakúak és egybe volt olvasztva.Tehát kettő az egyben gyertya,két szív,két kanóccal.Kínaiban lehet kapni.

Két kis papírra ráírtam a nevünket piros tollal.Egyikre a Kedvesemét,a másikra az enyémet.Meggyújtottam a két kanócot.Egyik kezemben a Kedvesem neve,a másikban az enyém.Egyszerre égettem el őket,egyiket az egyik lángnál,másikat a másiknál.Ez néhány másodperc,nagyon apró cetlikre írtam.Amíg a gyertya elégett (ez hosszabb idő) végig a Szerelmemre gondoltam és átéreztem,hogy mennyire boldogok vagyunk együtt.Elképzeltem annyi romantikus pillanatot,amennyi csak eszembe jutott.Végig fantáziáltam emlékekről és még meg nem történt eseményekről.Teljesen átéreztem,hogy nagyon szeret és mintha csak valóság volna.Nem a gyertya a lényeg az egészben,hanem a rengeteg szerelmes érzés.Amikor elégett a gyertya,akkor összegyúrtam a maradványait.

Amíg égett,ezt is elmondtam néhányszor:

Eggyé válunk Te és Én,az igaz szerelem erején,add nekem szerelmed,én adom az enyém.Szerelmed lángja értem lobog,mindkettőnk szíve egymásért dobog.Perzselő szerelem vár,a szerelem által enyém vagy már.Ahogy ez a gyertya elég,úgy szűnik meg minden ellenállásod felém.

Én ennyit mondtam,bár kicsit másképp olvastam,de így jobban tetszett.

Pár hétig nem kerestem a férfit és ő keresett meg engem.Ez idő alatt minden napomat úgy éltem,hogy éreztem,hogy jelentkezni fog.Néha kételkedtem,de legyőztem az érzést.

Nekem így sikerült,de a mágia előtt is rengeteget foglalkoztam azzal,hogy a Kedvesem megszeressen.

Remélem ezzel segítettem néhány embernek,akik tiszta szívből szeretnek valaki mást.

2013. febr. 1. 05:21
 5/23 anonim ***** válasza:
45%

Sok a szöveg.

Nem valószinű, hogy a "szerelmi kötés" miatt van veled a párod, hiszen ennek a léte nincs bizonyítva. Így alakult.

2013. febr. 1. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
45%
Vágd le a farkát - hamar el fog párologni a szerelem
2013. febr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%

Akkor most elárulom, hogy akaratán kívül senkit sem szabadna szerelembe taszítani. Pont ez a lényeg, a szabad akarat.

Hülye ötlet, csak azért megvarázsolni valakit mert önző vagy és nem tudsz beletörődni, hogy nem téged választott. Ha igazán szeretsz valakit akkor el is tudod engedni, de így...

Bocs, de szerintem mielőtt komolyabban visszaüt ez rád, azelőtt oldjad fel és felejtsd el az egészet, mert ha nem értesz hozzá, nagy bajt csinálsz.

2013. febr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Érzem a hozzászólásodban, hogy mentegeted magad, és le is írod, hogy nem tartod fair dolognak, de mégis. Nos, én azt gondolom, ha én valamit nem tartok fairnek, akkor nem csinálom, és kész, még ha én kínlódok ettől, akkor sem.

Örvendetes, hogy a párod nem haragszik.

Az a helyzet, hogy nem kéne a kötést feloldanod, és lehet, hogy nem is tudod. Hozzá nem értőként csináltad, és megcsináltad, most pedig kihátrálnál az általad kreált helyzetből azzal, hogy feloldod, nos, ez nem így működik.

Erre mondják, hogy edd meg, amit főztél.

Honnan tudod, hogy ennek a kötésnek nem lesznek káros következményei? Most jutott ez eszedbe és paráztál be rajta, azért akarnád feloldani? Már megkaptad, amit akartál, feloldanád a kötést, mert most már el is múlhat a szerelem, ha magától nem tart, hiszen megkaptad?

Mondom, hogy ez nem így működik, és elképzelhető, hogy nem tudod feloldani, vagy nincs is értelme feloldani, mert már belenyúltál abba, amibe nem lett volna szabad.

Nem rosszindulatból írtam, amit írtam, hidd el.

2013. febr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

Elképesztő, ahogyan emberek különböző, általuk nem ismert erőket használnak, aztán ha úgy gondolják, azt hiszik, egyszerűen csak elhajítom, leteszem, mint egy megunt tárgyat.

Tipikus példája, amikor a kezdő vezető megkérdezi, melyik a gáz, de azt már elfelejti megtudni, melyik a fék. Őszintén az ilyeneket nem is tudom sajnálni.

2013. febr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%

elvileg a sors szerint meg kellett h ismerd magyarul benne volt a te életutadban.De a két fél közötti viszonynak lehet nem így kelett volna alakulnia.Beavatkoztál abba, amit már a sors urai születésed előtt elrendeltek h minden úgy legyen az életedben ahogy meg lett írva.DE mivel mindenkinek szabad akarata van azt csinálsz amit akarsz, kaphatsz figyelmeztető jeleket h nem jó felé mész, de te döntesz, azzal h ezt megcsináltad , döntöttél, átírtál vmit az életedben aminek nem így kelett volna történnie, de a te döntésed volt.Egy erőt h megszüntess egy ugyanakkora ellenerő kell.Ha ez nem lesz meg és ő nem szabadakaratából van veled hanem minden veszekedés után még mindig azt érzitek h nem tudtok szakítani egymással az ennek az oka!

ahogy kigondoltad oldddddd is meg!!!!!!

2013. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!