Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt valaki, aki próbálta...

Van itt valaki, aki próbálta már ezen az oldalon a szerelmi kötést? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

www.szerelmikötés.com/? Gclid=CNGp4_zK9NMCFRmBsgodOXQKZA


Nagyon szépen megkérem az akadékoskodókat, hogy nem-tettszésüket NE ÍRJÁK LE!! Köszönöm.



2017. máj. 16. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, semmilyen szerelmi kötés nem használt még életemben.
2017. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

copyright 2010-es dátummal, 90-es évekbeli stílusú fapados oldal, szemet szúró helyesírási hibákat tartalmazó szövegek, bárki által létrehozható majd eldobható gmail kapcsolattartási cím - egyik sem bizalomgerjesztő. És akkor pofátlanul azt írja, hogy azok a mágusok akik csak egy e-mail címet adnak meg, jogilag nem érhetőek utol.


"50 ezer forintot kell eljuttatnod hozzám 1 hónap után, ha sikerül" - mennyire komolytalan már ez. De ha valaki van olyan hülye hogy elhiszi a hókusz-pókuszt és 1 hónap után azt hiszi hogy tényleg az segített rajta és fizetni is hajlandó, akkor hajrá.


Még lehet én is csinálok egy ilyen oldalt, nagy piaca van az ezotérikus átveréseknek. Ha 100 ezerből csak havi 1 balekot találok az is havi 50 ezer a zsebbe. 2-3 már fix jövedelem.

2017. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Először is, a szerelmi kötésből származó büntetés eléggé eltéríthetne erről az útról.

Másodszor, ha tetszik valaki, miért olyan nehéz vele bármit is kezdeményezni? Menj oda hozzá, lépj vele kapcsolatba.

Ha egy kapcsolat tönkre ment, annak oka van, akkor ideje tovább állni, tovább lépni.

2017. máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vár volt vagy 2év egyedül eltöltött idő a szakítás után.A "mágus" áltatott,hogy na majd...Oszt leírtam neki emailen,hogy na figyi koma:

Engem már sokszor átb_sztak hasonlókkal,majd akkor fizetek,ha történik valami pozitív,de akkor nem 10eFt-ot,hanem 100eFt-ot és garantáltan. DE csak ,ha történik valami,tehát nem előre ,HANEM utólag. Hát asszed csinált valamit a nagy "mágus"? Vissza se válaszolt,annyira sem volt mersze a csalónak..!!!!

2017. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 eszti_palotai ***** válasza:

Vigyázz, ő egy nagy csaló!

Ankarának hívják.

2017. aug. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Miért, melyik nem csaló? Szörnyen naiv vagy ha azt hiszed hogy egy kis csiribú-csiribá után bárki beléd fog szeretni a semmiből.
2017. aug. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!