Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sikerult mar valakinek megnyit...

Sikerult mar valakinek megnyitnia a harmadik szemét?

Figyelt kérdés
Akinek sikerült az kérem irja le pontosan hogy hogyan érte el, ugyanis én is elszeretném sajátítani ezt a tudást, hisz érdekel hogy mik vesznek körül! A válaszokat előre is köszönöm, aki meg esetleg kevesebbet tud a harmadik szemről, azt megkérem hogy ne itt humorizáljon

2017. júl. 16. 20:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
50%

Kérem engedjék meg nekem azt a luxust, hogy fölösleges vitába ne szálljak olyanokkal, akik képtelenek egy írást értelmezni.


És szétoffoltatni sem akarom a kérdést.


szép napot

2017. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Igazából azért másoltam ki pdf-ből, mert nekem működött!! Félre értés ne essék!
2017. júl. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

A távviták elkerulese erdekeben megkernem hogy ne keverjuk bele ebbe a dolgokba a vallasokat... ha esetleg megis

, akkor megkérném mindkét felet, hogy egymással, privátba rendezzék el...


Előre is köszönöm

2017. júl. 20. 13:55
 24/27 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező én azt kérdezném meg tőled, hogy biztos vagy-e abban, hogy lelkileg elég erős vagy ahhoz, hogy elviseld majd azt amit a 3. szem megnyitása után latni fogsz..? A 3. szem megnyitása nem gyerekjáték... komoly pszichés betegségeid is lehetnek ha nem vagy eléggé felkészülve arra, amit látni fogsz. Én azt javasolnám mielőtt gyakorolsz, hogy keress egy látót és beszélgess vele, mesélje el neked milyen az élet nyitott 3. szemmel és ha akkor úgy érzed felkészültél rá, csak akkor állj neki a gyakorlatoknak.
2017. júl. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Utolsó te agyilag vagy elèg gyenge mert semmi borzasztót nem fog látni aki kinyitja. Tapasztalat ;) jöhet az offolás!
2017. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
nem tudom hol látod azt a szót, hogy "borzasztót" fog látni... de nem mindenki érett arra, hogy lásson olyan dolgokat is amit más nem... természetgyógyászként nem 1 emberrel találkoztam aki lát, vagy már csak látott, mert ő nem tudta elvilseni a láttotakat, félt tőle és már pszichológushoz járt, de sikerült magának bezárnia a 3. szemét és azóta végre megint normális életet él... szóval azért mert neked bejön és normális életet tudsz ezzel együtt élni, nem biztos hogy más is képes erre... és ha már ilyen képességed van mint ahogy mondod, akkor talán felhasználhatnád jó dolgokra... gyógyításra pl... menj el bioenergetikusnak... vagy ahhoz már agyilag gyenge vagy, hogy ezt a képességet mások segítésére használd? :) csak kérkedsz vele, hogy milyen menő vagy? ezen gondolkodj el...
2017. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
:'D nem kèrkedès hiszen alapjáraton ilyen nem lètezik, hogy harmadik szem.
2017. júl. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!