Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges, hogy megvagyok...

Lehetséges, hogy megvagyok átkozva?

Figyelt kérdés
Sorban történnek velem dolgok amióta szét mentem az exemmel. Nagyon rosszban voltam az anyjával tipikus boszorkány típus. Az autóm folyamatosan elromlik. Több százezreket költök rá. Most pedig reggel balesetem volt, belém jött egy őz. Úgy érzem megvagyok átkozva.
2017. aug. 2. 11:40
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség, mindössze tele vagy negatív dolgokkal, amik VONZZÁK hozzád a rossz dolgokat és történéseket.
2017. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem létezik se átok se rossz dolgok bevonzása.
2017. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem léteznek ilyen marhaságok...
2017. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Igen, én voltam.
2017. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 thoomas26 ***** válasza:
100%

Az átok csak arra hat, aki hisz benne. Ha elhiszed, hogy meg vagy átkozva, akkor hatni fog még akkor is, ha valójában nem is vagy.

Az átok egy negatív gondolati energia, melyet bárki küldhet feléd/neked, ki gyengébbet, ki erősebbet, de kizárólag rajtad múlik, hogy beengeded-e azt, hogy hagyod-e hatni magadra.

Tehát semmiképpen se érezd magad úgy, hogy meg vagy átkozva. Bár ilyen szerencsétlenségek sorozata után, igaz, nehéz optimistának és derűsnek lenni, meg nem foglalkozni vele, de mégis ezt kellene tedd.

2017. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Maximum magadat tudod megátkozni
2017. aug. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Aneem ***** válasza:
0%

Gyújts meg egy fehér gyertyát így : "Meggyújtom ezt a gyertyát JÓ nevében"


Ezután mond el az alábbi zsoltárt úgy hogy mindenhol ahol a szövegben úr/uram szót találsz egyszerűen helyettesítsd be erre : "JÓ" A legvégén a "Jákóbot" szót cserélk ki a saját keresztneveddel és mond azt.


Ezt csináld meg 3x.


Ha nincs változás ismételd meg még 2x (tehát 1x3 + még 1x3) alkalommal. Ha minden igaz ez megoldja a problémádat.


A 3. szír zsoltár

col. XXIV.

1. Uram, Téged hívlak, hallgass meg!

2. Kezemet a Te szent hajlékod felé nyújtottam.

3. Fordítsd fülemet felém és teljesítsd kérésemet

4. és könyörgésemet, ne vond meg tőlem.

5. Építsd meg lelkemet, és ne vesd el,

6. és ne hagyd azt egyedül a gonosz előtt.

7. Hadd forduljon el az igaz bíra a gonosz jutalomtól.

8. Uram, ne bűneim szerint ítélj meg engem, mivel nincs élő ember, aki igaz előtted.

9. Uram, engedd, hogy megértsem a Te törvényedet, és tanítsd nekem a Te ítéleteidet.

10. És a sokaság hallani fogja a Te tetteidet, és a népek meg fogják becsülni a Te dicsőséged.

11. Emlékezz meg rólam, és ne feledj el, és ne vígy engem elviselhetetlen nehézségbe.

12. Távolítsd el tőlem ifjúkorom bűneit, és ne legyenek ellenem bűneim emlékül.

13. Uram, tisztíts meg a gonosz csapástól, és ne engedd azt visszatérni hozzám.

14. Szárítsd ki annak gyökereit bennem, és ne engedd lombajit zöldellni bennem.

15. Uram, Te dicsőséges vagy; így hát kérelmem előtted teljesítve.

16. Kihez kiáltsak, hogy teljesítse azt nekem? Mire képes az ember ereje?

17. Mivel, Uram, előtted jár az én bizalmam. Az Úrhoz kiáltottam, és Ő válaszolt nekem; meggyógyította megtört szívem.

18. Álmos voltam, és aludtam: álmodtam, majd felébredtem.

19. Uram, Te támogattál engem, mikor szívem megsebzett volt, és az Urat hívtam, Megmentőmet.

20. Most látom megszégyenülésüket; én viszont Benned bízom, és nem fogok megszégyenülni.

21. Szabadíts meg Uram Magyarországot, jámborodat, és Jákobot, a Te választottad házát!


Legyen így most, Amen

2017. aug. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát,ha van helytelenírási átok, akkor igen.
2017. aug. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 3.szír zsoltár??? xD Kész vagyok,Ti nem vagytok normálisak :D
2017. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!