Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megvagyok átkozva a zsíros...

Megvagyok átkozva a zsíros bőrrel. Párkapcsolatban is akadályoz. Valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Megvagyok átkozva a zsíros bőrrel. Párkapcsolatban is akadályoz. Valaki hasonló cipőben?


Rettentően bezsírosodik a bőröm, hajam, vállam, hátam, sőt még a fülkagylóm is!


Bőrgyógyász nem tud vele tennni semmit, ez adottság, mint, hogyha valakinek kék a szeme. Ez épp előny is lehetne, de a mai civilizációban ez inkább hátrány.


Párkapcsolatban azért akadályoz, mert én saját magam utálom megérinteni a bőröm, az arcom, zsírosak lesznek tőle az ujjaim, tapad, és nem tudom elképzelni, hogy valaki engem simogasson.


Ha netán valaki hasonló cipőben jár, leírhatná, hogy bírja ezt, lelkileg.



2014. júl. 8. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, az arcom és a hajam nagyon nagy mértékben zsírosodik. Mindenféle kenőcsöt kipróbáltam de semmi sem használt, csak ideig óráig. Én is elzárkózom a lehető legtöbb érintés elől, főleg ha az az arcomra és a hajamra irányul. Gyűlölök emiatt tükörbe nézni...

Én csak abban bízom, hogy idővel elmúlik, vagy csökken a zsírosodás mértéke.

2014. júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon zsíros a bőröm, főleg így nyáron gáz, mivel kimegyek és már fénylik mint egy diszkógömb. De ez még semmiben nem akadályoz... van párom, akit nem érdekel az ilyesmi. Amúgy sokat segít az egészséges életmód, hogy mit eszel, mit iszol. Ezekkel sikerült enyhítenem a helyzeten. A fénylő arcra meg jó a púder.
2014. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is elég zsíros.

Nem nagyon lehet vele mit kezdeni.

Napközben többször megtörlöm zsepivel, hogy ne legyen nagyon fényes.

Párkapcsolatban viszont egyáltalán nem akadályoz. A páromat sem zavarja, ő nem érzi, hogy olyan nagyon zsíros lenne.

Én tökre parázok, ha kijön egy pattanás és undorok magamtól, őt meg egyáltalán nem zavarja. Ez azért sokat segít, hogy ilyen kedves és nem felszínes.

2014. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem is ilyen 39 éve. Nem lehet ezzel tenni semmit. Ahogy fentebb írták megtörlöd időnként, hogy ne csillogjon a búrád és kész. Javaslom, hogy szappannal fürödj, mert az szárít valamennyit. Ráadásul én szemüveges is vagyok és állandóan lecsúszkál az orrnyergemről a hemüge. Utálatos, de eze van.á
2014. júl. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kort és nemet is írjatok, elfelejtettem.


Köszi az eddigi válaszokat!

2014. júl. 8. 13:07
 6/8 anonim válasza:
Negyedik vagyok: 39/F
2014. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: ha direkt szárítod a bőröd, az nem segít, csak még több zsírt fog termelni a bőr.
2014. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

30/N

2014. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!