Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit gondoltok ti a sátán...

Mit gondoltok ti a sátán izmusrol a sátánrol dmonokrol istenekről Istenröl satöbbi? Valásokrol?

Figyelt kérdés
Boszorkányságrol? Meg így a Természet feletiről? Médiumokrol satöbbi ? Igazábol az eredetük meg minden érdekelne. Csak kíváncsiságbol.!!! :D

#görög #ezotéria #sátánizmus #mágia #ateista #isten jehova tanui #Buthizmus #hiroszkop
2017. aug. 6. 16:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
51%
Azt, hogy idióta szekták. Remélem mind pórul járnak, mert hát (kivéve engem) mindenki megkapja azt a rosszat, amit érdemel.
2017. aug. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
58%
Sokkal többet mond a google, mint itt bárki.
2017. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm válazsaitokat de az hús vér emberek válaszaira vagyok kiváncsi nem a ki googlizot találatokra. Köszönöm az elsőnek : sajnálom de álitolag mindenből van ki út
2017. aug. 6. 20:00
 4/32 anonim ***** válasza:
12%
Szerintrm ezek mi vagyunk es te is másoknak tehat valaki nezhet teged istennek ordognek demonnak angyalnakvde ezek csak az ember tul szelsoseges megnyilvanulasai
2017. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
30%
Első, tehát te egy mindenható vagy, akit nem lehet felelősségre vonni a tetteiért?
2017. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
22%

#5

Nem vagyok mindenható csak nem tartozom semelyik szektához és ebből kifolyólag nem teszek semmi rosszat, amiért bűnhődnöm kéne. Igazi mintha polgár vagyok.

2017. aug. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
61%
Minden ember hibázik, ezáltal mindenki követ el rosszat, ez alól te sem vagy kivétel.
2017. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
25%

A sátánizmus egy mankó. Kétféle ember válassza ezt az életkeserűséget.


1. Akik gyengék és gonoszak valamint annyira antiszociálisak, hogy a közösségek kivetik magukból őket. Valahova tartozni akarnak és azt akarják, hogy az emberek féljék őket. Ilyenek hordanak halálfejes gyűrűt, tetkót jól látható helyeken. Úgy érzik így tartoznak valahova és félik őket. Ez általában a tinikre igaz


2. Azok az életben megkeseredett emberek, akiknek vagy valamilyen veleszületett vagy szerzett, de gyógyíthatatlan fogyatékosságuk és azt akarják, mindenki átérezze a világfájdalmukat. Ezek lesznek boszorkányok, sátánista "papok". Ezek átkoznak és vagy bűncselekményeket hajtanak végre gyakran, hogy mások is átérezzék a világfájdalmukat [link]


Ezt tanítják pszichológia szakon. Pillanatnyilag ez a legjobb információ ezekről az elvakult fanatikusokról. Kerüld őket. Remélem segítettem :-).

2017. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
75%
Semmi ilyesmiben nem hiszek. Ezeket meghagyom a babonás vidéki kislányoknak.
2017. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
87%
8-as szerintem tèvedsz. Azt a fajta divat sátánizmust ahol áldoznak, meg feketèben járnak stb tènyleg ez a kettő embertípus választja. A valódi sátánizmus, a nevèt a keresztènysègtől kapta. A lènyege a termèszettel való összefonódás ès az elme fejlesztèse.
2017. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!