Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kell vudu babát csinálni?

Hogyan kell vudu babát csinálni?

Figyelt kérdés

Van egy 26 èves lány ismerősöm aki a barátomnak adta ki magát. Szinte tesók vtunk, de ahogy össze költözött a kandúrjával, hirtelen megharagudott a semmin ès Ő már nem is írt, hanem a pasija írogatott az Ő Facebookjáról. A pasi règebb óta kint èlt külföldön, amíg a csaj itthon volt, sok mindent megtettem èrte (házi vizsgáját èn oldottam meg, stb) ès ez lett a hála...


Bosszút akarok állni Rajta,van hajszála nálam. Hogyan tudok rá átkot szórni egy vudu babával?


22/F



2017. aug. 14. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Kell hozzá pisi kaka.
2017. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mèzeskalácsból kell csinálni, gumicukor gombokkal.
2017. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudod ugye,hogy elvileg az átok visszaszáll rád? Tehát nem csak őt átkoznád el,hanem magadat is? (Sokat hallottam erről egyik ismerősömtől,mondjuk én még nem csináltam és nem is nagyon tervezem... Viszont nem kell hinnem ilyenekben,hogy lássam,gerinctelen vagy. Állj oda elé és mondd el,mi a problémád. Az férfiasabb és felnőttesebb lenne. Bár valami kattant lehetsz,nem vitás..)
2017. aug. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Próbáltam, de elhajtott... meg hogy ,,álljak elé"?


Kint van már Angliában, Facebookját, sms-eit a pasi olvasgatja... meg a pasas akkor több ,,beleavatkozó" ismerősömnek is azt írta, hogy a csajnak semmilyen szinten nem kellek csak nem fogtam fel és nyomultam... ezek után mégis mit kellene gondolnom??? :O

2017. aug. 14. 23:43
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

#4

"mégis mit kellene gondolnom??? :O"

Vudu baba készítése helyett arra kéne gondolnod, hogy ha te kellenél az illető lánynak, te olvasnád SMS-eit, te kezelnéd Facebookját.

Ám te nem kellesz, mégis kapaszkodsz, iliik rád a 'nyomulós'.

2017. aug. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#4 Ha elhajtott,akkor el kell fogadni,hogy annyi volt. Van egy barátja,már rég nem itt él. Ezek a dolgok előfordulnak.

Ilyen alapon már csinálhattam volna 100 vudu babát minden kis hülyeségért.

De egyrészt nem hiszek benne,másrészt még ha működne is,mit érdekel egy olyan ember,akit én sem érdeklek? A bosszú azoknak való,akiknek nincs önbecsülése és más kárának örvendeznek.

Ehelyett inkább koncentrálok olyan emberekre,akik megérdemlik az időmet,figyelmemet.



Amúgy meg elég érdekes,hogy hajszálat tartogatsz tőle,már nem azért a két forintért.

Ezzel a viselkedéssel,ha-tegyük fel-a barátja miatt szakadt meg veled a kapcsolata,elintézted végleg,hogy esetleg,ha véget ér a szerelem,akkor sem akar majd újra a barátod lenni. És ezért csak magadat hibáztasd.

2017. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Ha ismerné igazi énedet, szegénynő, már legalább 100 vudu babát küldött volna rád!
2017. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem fogadd el ezt a helyzetet,mert nincs jogunk mások magánéletébe,mások szabad akaratába beavatkozni.Tedd fel magadnak a kérdést,hogy miért akarsz olyan valakire átkot szórni,akit nemrég még a barátodnak neveztél.

Boldogabb lennél attól,hogyha átkot szórsz rá?Hogyha látnád őt,hogy romokban az élete?

Ugye ezt nem gondolod komolyan.Megértelek,hogy elkeseredett vagy,mert nem úgy sikerült ez a dolog az életedben,ahogy szeretted volna.És bizonyára terveid voltak ezzel a lánnyal.

De én azt javaslom,hogy ne nyúlj a mágiához,és ne akarj bosszút állni azon a lányon,csak azért mert boldog.

Bizonyára eljön majd a te életedbe is az a lány,aki hozzád való és szeretni is fog.És ehhez kívánok sok sikert.

2017. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom Ti mit éreznétek, ha akiről azt hittétek, hogy a legjobb barátotok, így hirtelen eldobna... írjatok bármit, nem érdekel!
2017. aug. 15. 23:37
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor minek írsz ide kérdést?
2017. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!