Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát szeretnénk, próbálkoztun...

Ági83 kérdése:

Babát szeretnénk, próbálkoztunk. De a ciklusom 24. napján megjött, azaz tegnap. Mára szinte el is múlt, csak nagyon kevés vérzés van. Ebből lehet még baba? Tesztet a 28 napon érdemes csinálni szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 8. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha rendes piros vér volt, nagyon kicsi az esélye, hogy van baba.

Van olyan, hogy egyik - másik mensi más.

Olyan is van, aki menstrual még az első hónapban, de ez elég ritka.

Ha beàgyazódàsi verzesre gondolsz, az néhány csepp lehet csak. Elég ritka az is, akinek van. Nekem ez az ötödik terhességem, még sosem volt.

De ha megnyugtat, ellőhetsz egy tesztet.

2016. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ma csak nagyon kevés vérzés van, az nem jelenti azt, hogy holnap meg nem indulhat be rendesen.

Nálam már volt ilyen, hogy megjött, aztán szinte semmi, aztán megint jött. Nem voltam terhes.

De ha nem abbamarad és nem vérzel tovább, persze, pár nap múlva csinálhatsz tesztet, azzal nem veszítesz semmit, de ha negatív, akkor nem vagy terhes, csak ez most egy ilyen menzesz volt.

2016. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem volt még így sosem,azért is kérdeztem.
2016. okt. 8. 21:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi a jo.biztatani vagy sem.nekem első terhességnél ugyanez volt.1 napig vereztem.tamponnal stb. Este csodalkoztam mert mar csak olyan volt mint utolso nap ..akkor megcsinlaltam a tesztet es negativ lett.ra par napra kb.5napra csinaltam ujat.az halvány pozitiv volt.ra két napra csinaltam ujra.az is halvány pozitiv.elmentem dokihoz.azt mondta korai még ilyenkor.de ott volt a petezsak.egy hétre ra rendelt vissza akkor már a szive is vert.most 5 éves a lányom 😊 ugyhogy ha nem jon meg tovabbra sem akkor tesztelj.
2016. okt. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Babás lettél?
2016. okt. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem! A teszt negatív lett.
2016. okt. 19. 13:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom.Legközelebb!!!!
2016. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!