Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi az a szerelem kötés?

Mi az a szerelem kötés?

Figyelt kérdés
Pár napja olvastam egy cikket, amiben a "szerelem kötés"-ről volt szó. Ott leírták, hogy elvileg érzelmileg összeköt két embert és folyton kívánni fogják egymást stb. Én ezelőtt még sosem hallottam erről, ezért kérdezném a hozzáértőktől, hogy akkor ez most pontosan mi is? Mágia? Működik egyáltalán? Félreértés ne essék, soha ki nem próbálnám, csak egyszerűen érdekel ez az egész és egy kicsit zavar is, hogy konkrétan most hallom ezt először és semmit nem tudok róla.

2017. aug. 17. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Nincs ilyen, hogy szerelmi kötés. A hiszékeny emberekre próbálják rásózni. A kristálygömbbel, és a varázspálcával egyenértékű. Két ember csak akkor fogja szeretni egymást, ha kölcsönösen tetszenek egymásnak és hasonló az értékrendjük. Ezt kívülről senki nem tudja befolyásolni.
2017. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Eddig én is így tudtam és így is gondoltam és egyáltalán nem hittem/hiszek az ilyenekben. Elolvastam ezt a cikket és jóformán nem akartam hinni a szememnek, hogy most ezt komolyan leírták? Azon gondolkoztam, hogy most akkor én vagyok a hülye, hogy úgy gondolom a szerelmet nem lehet mindenféle "mágiával" meg ilyenekkel befolyásolni? De akkor most megnyugodtam.
2017. aug. 17. 16:47
 3/6 eszti_palotai ***** válasza:
68%
A kötés létezik. Ez nem hit kérdése.
2017. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Tényleg van szerelmi kötés, főként a hormonok irányítják. És nem olyan együgyűen egyszerű dolog, mint ahogy azt az emberek többsége vizionálja.
2017. aug. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
20%
Amikor a pároddal kézenfogva felkötitek magatokat
2017. aug. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Létezik, és működik. A lényege, hogy összehozza az embereket, ha azok nem is kívánják egymást, vagy csak az egyik kívánja a másikat. Többnyire az "önmagukat hírdető" boszorkány kötései nem erősek, sőt van aki meg sem csinálja. Az igazi boszorkány kötése viszont működik, de ehhez igazi boszorkányt kell találnod aki az ősei tudását viszi és nem tv-jósdában ül.
2017. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!