Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Meg vagyok átkozva?

Meg vagyok átkozva?

Figyelt kérdés

Már több éve vágyom egy társra és próbálkozom, teszek érte de egy kisebb sikert sem sikerült elérnem.

Mindig amikor egy nőre gondolok az ágyban, mert ismerkedek vele és tetszik, elkap valami tüsszentés. Beleélem magam, majd mindig eltűnik az illető.

Racionálisan nem tudok választ adni miért van ez így. Mindig megpróbálok kedves lenni. Építem viszonylag szorgalmasan a karrierem, higénikus vagyok. Megválogatom a szavaim, a barátaim magam körül. Biztos van miben fejlődnöm, de nagy problémát semmit nem látok, ami miatt több évnyi totál sikertelenséget eredményezhet.


Szerintetek ez lehet átok? Nagyon rossz, hogy minden törtetésem ellenére abszolút (ezt nem költői túlzással írva) Nulla sikerem van!


2017. okt. 11. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tes. Sajnálom
2017. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

A rák egye meg a beled!


Mostmár igen.

2017. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy megátkozva. El vagy hangolódva. Minek koncentrálsz erre? Onnan nèzd az èleted ahonnan èlvezed. Ez akkora trükk, hogy èrdemes kipróbálnod. Ha jön egy nő közben, mèg vèletlen se változtasd meg a koncentráció irányát mert ismèt ennel a felfogásnál fogsz kikötni ès szèpen taszítani kezdesz mindent amit ezzel (Onnan nèzd az èleted ahonnan èlvezed.) vonzottál.
2017. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 eszti_palotai ***** válasza:
Igen, lehet. Az átok nem legenda!
2017. okt. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy tùlságosan nyomulsz?
2017. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem 'minden bizonnyal', hanem teljesen biztosan megátkozott vagy!

Ha nem lennél az, hogyan hihetnél átkozottságodban, sőt az átokban magában?

2017. okt. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Talán csak túlságosan rágörcsölsz, és ez taszítja a nőket. Meg lehet túlságosan is tökéletes akarsz lenni, hát ne legyél az, senki sem az...
2017. okt. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, meg lettel atkozva fogantatasod pillanataban egy p*ccsel. Most mar ezzel kell leelned az eleted, a ferfiak nehez eletet :)
2017. okt. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Teljesen egyértelmű, hogy elátkoztak. Nekem csak az EZO TV-ben tudtak segíteni. Tee te is ezt
2017. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!