Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi állhat a háttérben?

Mi állhat a háttérben?

Figyelt kérdés
Már jó ideje együtt voltunk a párommal,harmadik hete szakított velem. Ő valójában hisz az ilyenekben és lát is dolgokat.(régen én is láttam) Mindig azt mondta hogy nem ismerem, hogy nem az akinek látom és nem akar bántani, de egyszerűen nem tudja már sokáig ezt a szerepet játszani... Szeretném megérteni!
2017. okt. 15. 07:27
 1/7 Szitka10 válasza:
Szerintem lekéne állni a Bióval!
2017. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetségea, hogy alakváltó reptoid. [link]
2017. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dávid19216 ***** válasza:
lehetséges hogy úgy értette hogy hűtlen volt de ha valami érdekeset mond írd le had tudja kollektív tudaton át mindeki akihez el juthat :D
2017. okt. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem "egyszerűen csak ember", hanem valami más. Miért faggatod ki? Ennyi együtt töltött idő után tartozik neked annyival, hogy megmagyarázza.
2017. okt. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es


Igen, lehet. Az Obama testőre videót én is láttam vagy 2 éve, és azon nagyon látszik.

2017. okt. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem "egyszerűen csak ember", hanem valami más. Miért nem faggatod ki? Ennyi együtt töltött idő után tartozik neked annyival, hogy megmagyarázza.
2017. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kattos, örülj neki, hogy az élet megszabadított tőle
2017. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!