Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ismertek okkult boltot Budapes...

Ismertek okkult boltot Budapesten, vagy olyat ahol lehet ilyesmit venni?

Figyelt kérdés
Fekete gyertyákra, szárított gyógynövényekre, kristályokra, stb. lenne szükségem. Nem tudjátok, hol lehet budapesten ilyesmit venni? Eddig csak innen-onnan szedegettem össze a dolgokat, ami elég fárasztó, és féket gyertyát még soha, sehol nem találtam.
2017. okt. 26. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a kristály amit venni fogsz nem más lesz mint üveg. Mert kristály rohadt drága. Több tízezer nagyságú ára lehet.
2017. okt. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kristályok nem olyan drágák. Nekem van jónéhány, de várd meg, hogy a kristály válasszon ki magának.
2017. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Mindenképpen járj utána, hogy mire szeretnél kristályt venni, és ónixot ne vegyél, ugyanis az ónixnak olyan energiái vannak, amit kezdők nem tudnak kezelni, és könnyen a visszájára fordulhat a dolog.

2017. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves első, nagyon régóta járok ásványbörzékre, kiállításokra, stb. és gyűjtöm a kristályokat. Igenis lehet kapni pár ezerért, nem a legdrágább veszélyes messzi vidékekről bányászott legkülönlegesebb kristályokat veszem, egy kis darab rózsakvarcot pl. 300-400 körül már kapsz.

Utolsó, köszönöm a linkeket, és nem vagyok kezdő, csak egy olyan helyet keresek ahol minél több ilyesmi van, hogy ne kelljen öt-tíz helyről összeszedegetnem mindig a dolgokat. De még egyszer nagyon köszönöm. :)

2017. okt. 27. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!