Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi mágiák valóban működnek?

Szerelmi mágiák valóban működnek?

Figyelt kérdés
Szkeptikusok viccelődő válaszait nem fogom figyelembe venni. Olyanok válaszát kérem,akik jártasak a mágiákba,babonákban,stb... Ha működnek is,kb milyen hatékonyak? Bevallom én nem nagyon hiszek benne,de ha valakik azt tapasztalták,hogy már működött,akkor kérem írja meg a tapasztalatait. Volt olyan pl akinek nem működött? Esetleg akinek igen? Köszi.

2017. nov. 14. 01:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos nem működik. Tudom, hogy nem ezt akarod hallani, de így van. Felesleges rá időt pazarolni, pénz kidobni meg pláne. Sokan kihasználják a kíváncsi, hiszékeny embereket.
2017. nov. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az otthon elvégezhető saját magunk által csináltakra gondolok... :) nem fizetnék érte :D
2017. nov. 14. 02:19
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha bármilyen mágia/varázslat működne akkor nem élnének beteg, szegény, magányos emberek. Nemde? Csak varázsol magának egy kis szerencsét, egészséget meg elbűvöli a kiválasztottat és mindent megkap az "élettől". Még sincs így.
2017. nov. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Tudod mi működik benne? A hit és a pozitív hozzáállás. Ha erősen hiszel a hókusz-pókuszban, tehát megfőzted a macskagyökeret békanyállal és leégettél 20 gyertyát, utána a pozitív történésekre fogsz koncentrálni. Persze a mágia nélkül is ugyanaz az eseménysorozat történne, de akkor ráfogod, hogy azért mosolygott rád, vagy azért tisztelt meg egy kedves szóval, mert elkészítetted a csodafőzetet. Erre te felbátorodsz, és viszonzod, ami egy olyan eseménysort von maga után, hogy akár kapcsolat is lehet belőle.
2017. nov. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Működik, hittel és ha profi csinálja.
2017. nov. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem kel se békanyál se semi hüjeséget föznöd és uyg is müködik csak az a baj hogy aki eszt csinálja anak 99% ka kokler de ha jo boszit vagy mágust találsz akkor az megtudja csinálni csak vigyáz mert örökös a dolog és teged is köt na meg neked is sok dolgot kel csinálnod
2017. nov. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem, hidd el, tudom mit beszélek....
2017. nov. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Őszintén megmondom, én a pozitív hitben és a vonzás törtévényében hiszek. És ez tényleg működök :)

Pl.: vártam, hogy egy pasival találkozzak és végre találkoztam vele egy buliban, vagy azt akartam hogy majd D. írjon rám, és rám írt...

Csak sokat gondoltam rá.. :)

2017. nov. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szerencsi Viktória ***** válasza:
36%

Akkor vicc nélkül:


Nem vagyunk a középkorban, manapság nem kellene hinni mindenféle ostoba babonákban.

Ami működik: az a kémia és a biológia.


Minden más "szerelmi mágia" közönséges pénzlehúzás, más néven CSALÁS, hiszékeny emberek átverése.

2017. nov. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Müködik, persze nátlagos emberek értenek hozzá, ne is várd hogy sikerül majd ha nem jól csinálod :)
2017. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!