Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelmi életem egy tragédia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmi életem egy tragédia. :D Valaki valamilyen tanáccsal tudna szolgálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Kezdjük ott, hogy teljesen elégedett vagyok az életemmel. Mindenem megvan, egyetemre járok, helyes vagyok (többször kaptam visszajelzést), de a szerelemben el vagyok átkozva.


Volt egy lány akit nagyon tetszett, de közben barátja lett, próbálkoztam Tinderen, de ott is elcsúszott mindig a dolog. Volt hogy képen tök szép volt, aztán élőben teljesen máshogy nézett ki, volt, hogy tök értelmes volt meg minden, de 100km-re volt, stb...


Aztán egyetemen is próbálkoztam, próbáltam olyan lány mellé ülni, aki tetszik és nincs barátja, de kiderült hogy mégis van, volt olyan is hogy tök jól beszélgettünk az egyik óra előtt, meg közben, és el akartam hívni, de az utolsó két órára már nem jött el, facebookon írtam neki (nem akartam megvárni a szeptembert, hogy személyesen elhívjam), de nyilván nem reagált... Aztán szórakozóhelyen is próbálkoztam, de ott se jött össze...


Teljesen tanácstalan vagyok. Ez a tény, hogy nincs barátnőm még mindig, minden nap eszembe jut...


Valaki valami tipp?

19/F



2017. júl. 19. 21:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%

Nekem még szerelmem sincs, te meg itt bőgsz..


19/L

2017. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy... :) Ha gondolod írj privátban, hátha tudok 1-2 használható tippet adni. :)

23N

2017. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem bőgök, ha bőgnék, nem lenne ott ez a ":D" jel...
2017. júl. 19. 21:52
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

Az enyém is egy tragédia, de jók a színészek, szívből játsszanak, a zenei aláfestés tökéletes, és a díszletekre sem panaszkodom.


Szerencsére én vagyok a főszereplő, így nem unatkozom, és ki tudja, lehet, hogy a következő felvonásban színpadra lép egy csinos primadonna

2017. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
44%
Ó te szegény-szegény fiú. Tipp? Kapcsoljad kifelé a gépet, és húzzál befelé a városba ismerkedni, ne itt nyavajogjál, mint egy fürdős k..va.:)
2017. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Mintha magamat olvasnám. De azért vannak különbségek. Én 26 évesen vagyok így. Az összes lány messze elkerül, még soha nem volt barátnőm... Igaz, barátaim sincsenek. Ülök egyedül otthon, amivel nem váltom meg a világot... Bulizni sem voltam még soha... Minden más ugyanaz, mint a te leírásod.
2017. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"helyes vagyok (többször kaptam visszajelzést)"

Haver, a visszajelzések szövegkörnyezetéből leeshetett volna, hogy csak nem akartak megbántani. Bocsi. :/

2017. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Lesz ez még rosszabb is. Örülj annak ahogy most van :D
2017. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél, miben van szükséged tanácsra egész konkrétan?
2017. júl. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Talán az, hogy hol kellene ismerkedni... Valami színvonalasabb bulihely, vagy nem tudom... Most járok diákmunkára egyébként, és voltak lányok, de akikkel eddig dolgoztam azok nem jöttek be...
2017. júl. 20. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!