Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek meg lehetne...

Fahéj Bertalan kérdése:

Szerintetek meg lehetne valahogy idézni Gandhit?

Figyelt kérdés
Egy görbe este eredményeként heves vita alakult ki a baráti társaságunkban pro és kontra érvek felsorakoztatásával, a téma teljes kimerítésével. Én elbeszélgetnék vele szívesen, elviekben a béke hírnöke volt és biztosan lenne mit mesélnie, de tartunk tőle, hogy túlvilágból visszarántva nem annyira kooperálna velünk. Csapdába viszont nem akarnám ejteni, mert az szerintünk csak jobban felmérgesítené. Vélemények?

2017. nov. 24. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyiket?
2017. nov. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, mivel Gandhi hindu volt, tehát reinkarnálódott. Legfeljebb annyit tehettek, hogy kiderítitek, ki a jelenlegi inkarnációja, és elhívjátok beszélgetni.
2017. nov. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. : Természetesen Mahátma Gandhira gondolok.

2. : az lényegtelen, hogy mi volt, jehova tanúja, buddhista, keresztény, hindu stb, előhozom én. köszi :)

2017. nov. 27. 08:11
 4/6 anonim válasza:

Azta biztos Eros Necromanter lehetsz olyan 80 as szintu ugye ?



Menj es jatsz tovabb a Skyrimmal ott aztan reanimalhatsz medvet farkast embert zombit stb

2017. nov. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Skyrimet 20x kivittem moddolva, mod nélkül, stb. Gandhinak egyébként tuti tetszene.
2017. nov. 28. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Idézni idézheted.

Nem fog megjelenni.

Ismered a mondást: "Aquila non captat muscas!"

2017. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!