Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van Magyarországon boszorkánys...

Van Magyarországon boszorkánysághoz, wiccahoz vagy csak simán az ezoteriahoz és okkultizmushoz kapcsolódó bolt?

Figyelt kérdés
Elég sokat keresgéltem, de nem igen találtam egyet sem. Főleg Vas megye és környéke az a terület, ami érdekelne, de az egész ország területén is keresek, hogy van-e ilyen. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2018. jan. 5. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Ha jól tudom Budapesten az OPNI-ban van.
2018. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kedves m3WiTnduipMay9a5K7Gt nevű felhasználó,


Köszönöm a válaszod. Hála neked, már elmegyógyintézetet sem kell keresnem. ;)

2018. jan. 6. 08:09
 3/12 anonim ***** válasza:
25%

[link]

Kezdd itt, van forum, aktiv tagok, stb.

2018. jan. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló,


Köszönöm a válaszod, de én már a vallás gyakorlója vagyok. Igaz nem kelta-wicca, de wicca vagyok.

2018. jan. 6. 14:45
 5/12 anonim válasza:
40%
Szia! én is wicca vallású vagyok Zala és Vas-megyéből. Sajnos nincs ilyen bolt, esetleg pár egzotikus cuccokkal foglalkozó, ahol ásványokat, medálokat, gyógynövényeket, ingákat lehet kapni.
2018. jan. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló,


Köszi a válaszod. Épp olyasfajta boltokat keresek, de a közelemben nagyon nincsenek, szóval úgy látszik marad az, hogy a netről rendelek.


Egyébként jó tudni, hogy vannak még wiccak Vas megyében. :)

2018. jan. 7. 14:18
 7/12 anonim válasza:
0%
szerintem bármelyik pszihiátriai intézmény meghteszi neked és a fajtádnak édes istenem ilyen emberek köztünk élnek hajj meg
2018. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves Pegvik nevű felhasználó,


Neked is minden jót kívánok az életben!

2018. jan. 7. 20:53
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

"Kedves Pegvik nevű felhasználó,


Neked is minden jót kívánok az életben!"


Ez így nem jó..! Mutatom neked a helyes változatot



Kedves Pegvik nevű felhasználó,


Neked is minden jót kívánok az életben!


Te pö<s !

2018. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Nem igazán. Én külföldről rendeltem, Angliából, amit máshonnan nem tudtam beszerezni, de a legtöbb dolog azért összeszedegethető. Amiket tudok ajánlani: antik aukciós oldalak (gyertyatartók, kelyhek, de találtam ezeken kívül sok más érdekes és egyedi dolgot is), Florasense (van házhozszállítás, mindenféle füstölő, szárított növények, gyertyák, ilyesmi) Bőregér nevű bolt Budapesten (nem tudom, van-e házhozszállítás, de én itt vettem tőrt és még egy-két hasznos és jól kinéző dolgot, bár főleg dekorációnak) kristályokat sok ezzel foglalkozó bolt szállít házhoz, gyertyákat lakberendezési boltoktól kezdve virágboltokon át drogériákig bárhol találsz, minden más, amit használok, vagy sima, átlagos háztartásban alapból megtalálható eszköz, vagy saját készítésű, és egyébként azt ajánlom, amit tudsz, készíts el magadnak, ne a dolgok külsejére menj, mert semmit sem számít, hanem hogy be tudja tölteni az adott funkciót, amire neked kell, mert tízezreket lehet költeni bármire a wicca shopokban, miközben ugyanaz egy ezresből megvalósítható, ebbe a hibába a kezdők hajlamosak beleesni.
2018. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!