Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sikerült a szerelmi kötés?

Sikerült a szerelmi kötés?

Figyelt kérdés
Kb 1 évvel ezelőtt csináltattam az exemre egy szerelmi kötést. Most már tudom hogy nagy hülyeség volt, de akkor annyira kétségbe voltam esve hogy nem gondolkodtam. Nem sikerült, legalábbis nem úgy ahogy én akartam. Soha nem jött vissza! Azóta eltelt 1 év úgy hogy nem is találkoztunk. Azóta nem volt senkim. Most megismertem egy pasit, és nekem kéne a legboldogabbnak lennem a világon mert tényleg egy álom pasi. Viszont ha vele vagyok minden percben az exemre gondolok! Lehet hogy ez a kötés miatt van? Mit csináljak?
2018. jan. 7. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
A CSÖVESEK UNICUMOT ISZNAK!!!!
2018. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha van egyáltalán ilyen, akkor forditva sült el.
2018. jan. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha forditva sult volna el, akkor 1 ev ota is allandoan ra gondoltal volna. Igy volt? Vagy csak az uj fiu kelt fel benned hasonlo erzeseket amiket az exeddel eltel eddig at es ezert eszedbe jut?!
2018. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
He- he, akkor most csináltass szerelmi kötést az új pasidra is. Ha lúd, legyen kövér!
2018. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Soha nem felejtettem el teljesen. Mindig hiányzott, de ez az érzés megmagyarázhatatlan számomra. Lehet hogy a meggondolatlan hülyeségem miatt ez a büntetésem? Mármint hogy nem lehetek többé boldog!
2018. jan. 7. 20:39
 6/11 anonim válasza:
A kötéseket le lehet szedni. De ha eltekintünk ettől akkor azt javasolnám, hogy inkább arra koncentrálj miért is nem működött az exeddel a dolog. Lehet, hogy emiatt megutálod vag yilyesmi, de még mindig ez lenne a jobb, ha nem akarod elveszteni a jelenlegi párodat.
2018. jan. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
mi az a szerelmi kötés?
2018. jan. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
Én ki tudlak kúrálni, természetesen pénz is kell hozzá, mint ahogy az átkok és kötelékek kialakításához is.
2018. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Na nehogy bele mászál valami ujabb fizetös hüjeségbe a kötés nem létezik vagy is magyarország területén sénki se tudja megcsinálni csak pénz lehuzás az egész én is fizetem a hüjeségekért nem is keveset és sehol semi a a volt barátnöm él és virult én meg hittem a hüjeségben féléven át na ugy hogy hid el semi se történt csak anyi hogy még mindig szereted a volt pasidat ...ne kölcs ijesmikre többet ezekböl semi se igaz aki aszt meséli hogy neki sikerült az kamu hid el nekem ..én is igyvoltam mindenkiben öt kerestem adztán elmult minden magatol fel a fejel és minden joblesz higyél nekem
2018. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
29%
8. Vagyok, persze hogy kamu ez az egész kötésesdi. Viszont van akinek "bejön", de nem a kötés miatt, hanem mert szeretik egymást. Amúgy is, aki nem szeret igazán, azt minek kötné bárki is magához, tegyük fel még ha sikerülne is, csak teljesen megutálná a nem szerető fél...
2018. jan. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!