Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hol lehetséges (spirituális)...

Hol lehetséges (spirituális) sátánista társat találni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt nem kellene külön kérnem, de ha válaszolsz, kérlek, a kérdésre válaszolj.


A félreértések elkerülése végett mindenesetre leszögezem, hogy a címben szereplő fogalom alatt nem az élőáldozós-vérivós-halálhörgős bizarrságot értem.


Eddig egyedül gyakoroltam a vallást, amit folytatni is szeretnék. Ebben viszont nyilván korlátozna, ha egy olyan ember lenne mellettem, aki ebben nem hisz, illetve ráerőltetni sem szeretném a világnézetemet senkire. Talán még ennél is valószínűbb, hogy az előítéletek vagy a beállítottsága miatt visszautasítaná, hogy a magáénak vallja ezt az eszmerendszert.

Nagyon szeretnék tartozni egy releváns közösséghez is, de eddig sehol nem találtam ezzel kapcsolatos iránymutatást vagy akár utalást.


Életem eddigi legmeghatározóbb élménye és irányvonala ez a világkép, ezért ha valakinek van ehhez kötődő közösséggel vagy társkereséssel kapcsolatos tapasztalata, kérem szépen, hogy ossza meg velem.


Köszönöm előre is!



2018. febr. 20. 01:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
A pokolban már nézted?
2018. febr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azt majd a legvégső esetben. :) A remény hal meg utoljára.
2018. febr. 20. 17:25
 3/18 anonim ***** válasza:

pokoli szerelem.hu

satanka tars.hu

2018. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%
Pszichiátrián
2018. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
66%
Az exeim jelentkeznének.
2018. febr. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Cukik vagytok :D Viszont sajnos egyik sem nyert.
2018. febr. 21. 05:56
 7/18 anonim ***** válasza:
Sátánista továbbképző tanfolyamokon?
2018. febr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Satan OKJ indul?
2018. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A Spirituális Sátánista közösségek igen rejtettek, ezért is nehéz nyilvánosan ilyen közösséget, pláne társat találni. Én magam is a vallás gyakorlója vagyok, tagja is vagyok/voltam közösségekben, de mostanában már inkább személyesebben élem meg. Ettől függetlenül, ha szeretnél valakivel beszélgetni, nekem írhatsz.
2018. febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Cukik vagytok :D Viszont sajnos egyik sem nyert."


Azaz hölgy vagy :) Már meg is találtam a táram! :)

2018. febr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!