Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hol lehetséges (spirituális)...

Hol lehetséges (spirituális) sátánista társat találni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt nem kellene külön kérnem, de ha válaszolsz, kérlek, a kérdésre válaszolj.


A félreértések elkerülése végett mindenesetre leszögezem, hogy a címben szereplő fogalom alatt nem az élőáldozós-vérivós-halálhörgős bizarrságot értem.


Eddig egyedül gyakoroltam a vallást, amit folytatni is szeretnék. Ebben viszont nyilván korlátozna, ha egy olyan ember lenne mellettem, aki ebben nem hisz, illetve ráerőltetni sem szeretném a világnézetemet senkire. Talán még ennél is valószínűbb, hogy az előítéletek vagy a beállítottsága miatt visszautasítaná, hogy a magáénak vallja ezt az eszmerendszert.

Nagyon szeretnék tartozni egy releváns közösséghez is, de eddig sehol nem találtam ezzel kapcsolatos iránymutatást vagy akár utalást.


Életem eddigi legmeghatározóbb élménye és irányvonala ez a világkép, ezért ha valakinek van ehhez kötődő közösséggel vagy társkereséssel kapcsolatos tapasztalata, kérem szépen, hogy ossza meg velem.


Köszönöm előre is!



2018. febr. 20. 01:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
23:07-kor, 10. kommentelő: A tárad? Úgy érted pisztolyodba?
2018. febr. 22. 18:04
 12/18 anonim ***** válasza:
#10-es, remélem ez nem arra utalt, hogy nőket gyilkolsz.
2018. febr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Inkább így értette: Már meg is találtam a tárSam.

Egy kis fantáziát, please...

2018. febr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#13 Növessz humorérzéket! :)
2018. febr. 23. 04:50
 15/18 anonim ***** válasza:
Nyilván értettük mit akart írni, csak lecsaptuk a magas labdát. :D
2018. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Nos, mondhatni valóban nehéz a dolog. Gondolok én itt személyes tapasztalataimra, valamint a kommentelők többségére :)

Talán még egy érdekesebb tényező lehet az is, hogy olyannyira sokféleképp gondolkodnak erről még maguk a spirituális sátánisták is, hogy nehézségeket okozhat az is, hogy partnered abszolút megossza te véleményedet a dolog iránt.

2018. márc. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 VPeter90 ***** válasza:
ha megtaláltad gratulálok hozzá, de 1t kérek tőletek. Ne keresztezzétek az utamat. H viszont még keresed, nekem is irhatsz nyugodtan, bár én edül "dolgozom" csak az őrszellemem és a 4 démon akik kisérnek, vannak velem (bár ők nem mindíg, csak ha hívom őket). Bár párt éppen nem keresek és a nemedet se írtad ki. Azért néha beszélgethetünk.
2018. márc. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
sok idő telt már el, de azért érdekes a kérdés
2022. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!