Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tényleg veszélyes és bajt hoz...

Tényleg veszélyes és bajt hoz ha a Necronomicon című könyvét hangosan fel olvasom?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyi esélyem van hogy meg találom az eredetit és nem a Lovecraft féle Necronomicon olvasom ?Mert biztos vagyok benne hogy nem ő írta az eredetit.

Tegyük fel hogy tényleg igaz ez a könyv és ez csak az én véleményem nem akarom és nem is fogom senki más véleményét leszokni mindenki azt hisz amit akar szóval mi lenne ha fel olvasnám és tényleg be bizonyosodni hogy ennek van valamiféle valóság alapja milyen következményei lennének ennek rám nézve ?

Esetleg ha van egy eredeti példány azt honnan tudnám be szerezni vagy hol tudnám elolvasni?



2018. febr. 23. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz .
2018. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"Tegyük fel, hogy tényleg igaz ez a könyv..." Jó, tegyük fel. Ezesetben nem érdemes kockáztatni, tehát ne olvasd fel hangosan.
2018. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A halott nevek könyve ? Én már olvastam belőle és mint látszik itt vagyok . Az őrült arab csak egy mese habbal
2018. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Igen?

Könnyen nyakon csap, akit zavar, ha hangosan olvasod!

2018. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Így van . Bár Cthulhu azért szólt hogy halkabban ha lehetne , mert nem tud akkora ricsajban aludni :D
2018. febr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A halotti bizonyítványod hangos felolvasása az igazi baj számodra. Meg előtte a zárt osztályi kórlapodé.
2018. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Drachen ***** válasza:

Olyan, hogy ,,eredeti Necronomicon" nincs. Ezt egy olyan illetőtől tudom aki sokat kutatott a témában. Lovecraft sikere után sokan hitték azt, hogy létező könyv, ezért egy /vagy több élelmesebb arc, eleget téve a kereslet-kínálat kapcsolatnak, megírta.Szóval max. azt lehet eredetinek nevezni.Ha azt felolvasod, semmi se történik.

HA tényleg létezne egy Necronomicon és abból olvasnál fel, na annak viszont nem biztos, hogy jó vége lenne, de ezt sosem tudjuk meg.

2018. febr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, 50-50%.
2018. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!