Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges, hogy boszorkány volt?

Lehetséges, hogy boszorkány volt?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt eszembe jutott,hogy mikor kicsi voltam láttam nagymamámnál tarot kártyákat. És sok olyan dolog volt amit előre tudott hogy meg fog történni. És ez néha velem is elő szokott fordulni. Lehet,hogy boszorkány volt és én örököltem tőle?

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2018. márc. 1. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Simán! Miért ne lehetett volna kártyája? De mit is örököltél töle szerinted?
2018. márc. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
#1: Nyilván a kártyát.
2018. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mivel bármennyire is megrendít ez téged, boszorkányok nem léteznek.
2018. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mint írtam előre látott dolgokat. És erre értettem,hogy esetleg örökölhettem-e tőle ezt a képességet.
2018. márc. 1. 21:06
 5/10 anonim ***** válasza:
És mégis milyen dolgokat látsz előre?
2018. márc. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Ugye tudod, hogy csak akkor öröklödik a boszorkányság ha az ördög termékenyiti meg? Anyukád is boszorkány (volt)? Nagyapád meg apukád mit szolt ehhez a dologhoz?
2018. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem boszorkányság. Szimplán e téren nyitottabb vagy az univerzum energiáira. Gyakorolj.
2018. márc. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 VPeter90 ***** válasza:
57%
Azt tudom mondani hogy a hajlam örökölhető de a tudás nem. Amennyiben valóban az volt és még élt sokat voltál a közelébe, "ragaszthatott" rád energiákat. Ettől nem leszel boszorkány, ahhoz tanulni kell. A A boszorkányok nem születnek csak úgy mint a filmekbe. Annyit kell tanulnod hogy boszinak nevezhesd magad. Sok sikert :)
2018. márc. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
10%
Boszorkányok nagyon is vannak mert énis meg az egyik haverom is az!
2018. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az érdeklődést elültette benned! Az okkult, spiitiszta hajlam öröklödő is lehet de ettöl nem leszel boszorkány! Keresd meg a facebookon Luczi Feri-t ő sokakanak válaszolt már és nagy tudású boszorkány.
2018. márc. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!