Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért lesz boszorkány valaki?

Miért lesz boszorkány valaki?

Figyelt kérdés
Van személyes történeted? Megosztanád?

2018. febr. 8. 10:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Hogy segítsen az emberiségen.A mamám is az volt s én is az vagyok s nem verem nagy dobra.De aki eddig segítséget kért,mind más szemmel látja a világot.👍
2018. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem lesz, hanem örökli a boszorkány őseitől. Nem szívesen osztanék meg történeteket, mert a középkorban üldözték a boszorkányokat, most "csak" kinevetik...
2018. febr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Valahonnan az ősök is szerzik a képességet!Nem mindenki születik annak, mert akkor visszamehetnénk Ádám és Éva őseinkig.Nem? Amúgy szívesen hallanák történeteket! Kit érdekel ha nevetnek! Én komolyan veszlek 2. hozzászóló!
2018. febr. 8. 13:05
 4/17 anonim válasza:
Szia! Szerintem nem jó a kérdés. Nem mindenki tud (nem mindenki képes) boszorkány lenni. Itt nem a "miért" a fontos,bár az sem teljesen elhanyagolható, hanem az hogy kinek van képessége hozzá? Van akit pozitív energia hajt, Ők a jó boszorkányok. Van akit a negatív energia,sajnos ők rosszak és sokat tudnak ártani. És vannak olyanok is,-bár tudom most furcsának hangzik amit írok, akik meg vannak győződve arról hogy ők jó boszik és pozitív energia hajtja őket, sőt van aki gyógyítónak tartja magát. Őket lehet a legnehezebben felismerni, nagyon megtévesztőek tudnak lenni. Borzasztóan vigyázni kell velük mert a képzelt gyógyító energiájukkal csak és kizárólag elvesznek, rombolnak, pusztítanak és megbetegítenek. Mindeközben persze meg vannak róla győződve hogy ők igazi gyógyítók és jók. Tulajdonképpen "haszálják" őket, és amikor nem lesz szükség rájuk, őket sem kímélik majd a sötét erők amik addig mozgatták szerencsétleneket. Szóval ha esetleg részletesebben kifejtenéd mire gondolsz pontosan, talán jobban tudnék segíteni a válasz adással. Szép napot Neked!
2018. febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

# 4

Mi bajod a gyógyítókkal? Hogyan ártanának ők bárkinek is?

2018. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
És itt a példa ara hogy mennyire nehezen lehet őket felismerni! Nem szabad elfogultnak lenni. Attól még hogy valaki azt állítja hogy gyógyító, egyáltalán nem biztos hogy az is!!! Nem az igazi gyógyítókról írtam! (olyan is van) Légy oly kedves olvasd el még egyszer.
2018. febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyszerű fájdalmakat gyógyítottam, ami lehet pszichés, vagy traumás eredetű. A beteg meggyógyult, senkinek sem ártottam vele, ellenszolgáltatást soha nem fogadtam el. Ebben mi a rossz? ...és ezek nem valami lelki fájdalmak voltak, hanem fizikailag érzett fájdalmak...
2018. febr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
37%
Erre csak azt tudom mondani hogy akinek nem inge ne vegye magára. Nem általánosítottam az írásomban, és főképp nem bántani szeretném ezzel a jókat!!!!! Olvasd el még egyszer amit írtam és próbáld értelmezni. És pont így gondolja minden gyógyító. Meggyőződésük hogy csak a jó vezérli őket........
2018. febr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%
Mert sok rajta a nyomás kevés a fizetés, de annál hosszabb a seprűnyél. Azzal kényeztetik magukat.
2018. febr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gondolom az, hogy milyen írányzatot, rítust követ valaki nem változtat a lényegen. Eggyesek veleszületett képeséggel szülői írányítással válnak azzá, mások ezek szerint veleszületnek de maguktól kezdik keresni a válaszokat, tanítókat. Mindenképp bele kell születni?
2018. febr. 8. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!