Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kell konkrétan megidézn...

Hogyan kell konkrétan megidézni valakit?

Figyelt kérdés
Van egy személy akivel nagyon szeretnék találkozni/beszélni csak sajnos ő már meghalt :( a kedvenc énekesem ❤ és olyan rossz hogy már nem él és nem találkoztatok vele ezért gondoltam megidézem 😊 de viszont azt tudom, hogy ha csak úgy "vaktában" idézgetek akkor akárki/akármi jöhet és nem akarok a nyakamba valami olyat,amitől aztán nem ( vagy nehezen) tudok szabadulni. Úgy tudom van egy mód, egy olyan idézés mód ahol nem jöhet akárki az idézéssel hanem csak akit te akarsz. Azt hiszem úgy hívják, hogy hívást engedni az adott személyre és akkor ő fog jönni. Na ezt, hogy kell csinálni? Legyszi értelmes válaszokat!

2018. márc. 14. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy. Ilyet nem lehet ertsetek mar meg. Egyszer te is elpatkolsz, aztan majd akkor dumaltok. (Talan)
2018. márc. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Hagyd már békén csóri halottat.
2018. márc. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Őszintén, a te szinteden, sehogy sem lennél képes ezekre.

Inkább ne is próbálkozz ezzel, mert ha sikerülne is, semmit sem érzékelnél belőle.

Senki nem fogja ezt neked itt leírni, minden féle előképzettség nélkül, ha viszont lenne előképzettséged, akkor tudnád a módját és a következményeit is.

Hagyd békében nyugodni, örülj annak, hogy ismerhetted és emlékezz rá örömmel, semmi mást ne tégy az ő és a te károdra, kérlek.

2018. márc. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Én egy szkeptikus ember vagyok, megakadtam ezen a kérdésem. Még idézni. Mit is jelent ez? Egy halottnak egy részét feltámasztani egy idöre, vagy egy màsik vilàgból, visszahívni a lelket? Bàr jómagam úgy gondolom, hogy az élet csupàn ez, amit élünk most, majd meghalunk és elbomlunk nyomtalanul(ne legyen igazam). De írjátok már le, hogy ennek a megidézésnek, mi a működési elve? Hogy megy ez? Gondolom van valami féle ének, vagy bűvös mantra, meg valami tárgy , egy kellék. Gyertya, vagy egy rajz, vagy akár mi. Ezek a dolgok mi alapján működnének? Egy gyertya, vagy betutabla, vagy egy mantra, megnyitnak valami kaput a masvilagra???? Ilyenen nem gondolkodtak még? Ki találta őket ki? Ki volt az első? Ki mondta először, hogy ehhez bizony kelll egy halott békatetem, meg egy gyertya??? És egy kérésem had legyen, ha ismertek olyat, aki ilyennel foglalkozik, és hajlandó lenne ezt mások előtt is csinálni, kérlek hozzatok össze vele egy találkozót, nagyon kíváncsi vagyok
2018. márc. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a lelkeknek a tulvilagon a helye es 'orulnek ha vissza kuldi valaki oket, nem ide valok te meg megakarod idezni nemtudom mit varsz azt hogy beszelgetni fog veled es elmeseli hogy mi volt a kedvenc szine, talan meg latni is akarod?... bocsi
2018. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!