Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi mágiát csináltam,...

Szerelmi mágiát csináltam, mikor fog hatni és hogyan?

Figyelt kérdés

Segítség kéne hozzá értőktől A szerelmem elhagyott engem nemrég és annyira bele vagyok betegedve a szomorúságba hogy csináltam egy szerelmi mágiát és kíváncsi vagyok mikor hat e vagy mennyit kell várnom.

olyan aki ért az ilyesmihez és már csinált ilyet olyannak megköszönném a válaszát

Lenne egy két kérdésem

De nem akarok jósnőhöz menni egyelőre

Már végső elkeseredesem miatt csináltam ezt.

aki nem hisz az ilyesmiben az kérem kerülje a felesleges kommenteket



2018. jún. 7. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez bizony működik, csak hát a szerelmed hamarabb csinált mint te és az működik.
2018. jún. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 VPeter90 ***** válasza:
47%

Szerelmi mágia ? Aranyos vagy, de nagyon ragaszkodó is. Gondolj csak bele. Miért történt mindez ? Miért hagyott el ? Mint tudod a mágia arra való hogy szembeszállj a sorssal. Ezt viszont kérdéses hogy az összefüggések belátása nélkül érdemes-e. Megcsináltad. Rendben van. Hatni akkor fog amikor elég energiát fektetsz bele. Nem kérdezem meg a módját mert a természet más és más. A helyedben én azon gondolkoznék hogy mi lesz ez után. (voltam is a helyedbe. Engem is elhagytak, de továbbléptem, változtam és a sors most 1 új lelket sodort az utamba. Valakit aki az Istennőm lehet, és fél év sem telt el a 2 esemény között). Ezt azért írtam le neked, hogy lásd. Mindennek oka van. Amikor a sors úgy dönt. Már nem kell neked az az illető. Félredobja, így hogy neked ne kelljen szenvedned miatta. Ő fog elhagyni téged (mint ahogy ez megtörtént veled is). Most jön a fejlődés időszaka. Gondold át az előző kapcsolatod. Tanulj a benne elkövetett hibákból (a tiedből és az övéből is, hogy a következő kapcsolatban ezt ne kövesd el). Azt az energiát amit abba fektetsz hogy az előző szerelmed, aki lehet meg se érdemelt téged, visszakapd. Inkább előre nézz. Fektesd az energiád 1 új szerelembe, de előbb nőj fel ehhez a szerelemhez. Legyél az, akinek a sors 1 méltóbb párt talál aki mellett majd boldog leszel.

Velem ez történt. Bár hivatalosan nem vagyunk pár, de máris boldog vagyok "mellette". Ez pedig csak fokozódik majd. Javaslom tégy teis így.


Amennyiben az elkeseredettséged a terhed. Javaslom add 1 démonnak. Neki jól fog jönni és te is megszabadulsz (1 időre). Érezelmek nélkül könnyebb látni, de nehezebb embernek lenni (nem lehetetlen de nehézséget okoz).


Remélem tudtam segíteni. Ha úgy érzed és meggyőződésed hogy a kötésed működött. Akkor 2 héten belül kifejti a hatását, de ne a semmiből várj szerelmet. Kezdeményezz, majd a kötésnek hála előbb utóbb sikeres leszel. Ha ezt elmulasztod, az olyan mintha elvetnél 1 magot, aztán nem gondoznád. Magától ki fog halni.

Sok sikert a továbbiakban ! :)

2018. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pontosan mit csináltál?
2018. jún. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
TE szeretnéd,hogy egy mágia olyanhoz kössön,akit TE nem szeretnél magad mellé? Vagy nagyon gyerek vagy még vagy nagyon buta....
2018. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nagyon nem jó ötlet mágiával manipulálni az érzelmeket, és az a legnagyobb gond hogy ez nagyon kényes dolog, nagyon valószínű hogy valamiben "megütközik" - jobbik eset, ha egyszerűen csak "eltűnik", hatástalan lesz; ami sokkal nagyobb baj, hogy valamilyen módon visszacsap rád, és kárt okoz.

Ha az utóbbi történik, nagyon nehéz (majdhogynem lehetetlen) megmondani, hogy mikor és mi történik: simán lehet, hogy a visszahatásnak még csak köze sem lesz a szerelemhez, vagy a személyhez, akire irányult.


Apropó, 100% vagy benne hogy jó helyre irányítottad a mágiát?

2018. jún. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Metionin ***** válasza:
100%
Ennek nem azelőtt kellett volna utánanézni, hogy megcsinálod?
2018. jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Nem fog hatni. Ha mégis, ennek ellenére hiszel abban, hogy hatni fog, akkor hatni fog, de nem úgy, ahogyan azt te szeretnéd, vagy eredetileg elképzelted. Egyre jobban rá fogsz pörögni erre a gondolatra, és előbb-utóbb lelkileg, de akár testileg is fel fog emészteni.

Az életben semmi sem történik ok nélkül. Így nem ok nélkül mentetek szét. Egyikőtök személyisége érettebb, fejlettebb volt a másikénál, így ez a szakítás egy lecke, egy feladat arra, hogy fejlődjön mindkettőtök személyisége. Nem érdekel, melyikőtök volt a hibás, mert mindegyikőtöknek csak részigazsága, relatív igazsága lehet ebben a történetben.

Nos, mint említettem. Az életben minden okkal történik. Alapvető oksági törvényeket próbáltál felrúgni a szerelmi hókuszpókuszoddal. (Bocsánat a kifejezésért, de én az ilyet mágiának egyáltalán nem nevezném.)

A mágiád azért nem fog működni, amiért például képtelen vagy elengedni ezt a kapcsolatot. Fogalmad sincs, ki vagy valójában, illetve túl nagy az egód. Frusztrál téged, hogy elhagyott valaki, igazából ez az önbecsülésed sárbatiprása. Legalábbis ezt érzed.


Kérdező!


Ha te viselkedtél nem megfelelően, és azért hagytak el, akkor fogd fel ezt a szakítást egyfajta leckének az élettől, és fejleszd a személyiségedet.

Ha csak úgy, látszólag "ok nélkül" hagytak el (Látszólag. Mert valójában minden okkal történik.), akkor pedig szedd össze magad, és becsüld meg magad jobban. Akárhogy is történt, egy dolgot tudok csak tanácsolni: egyelőre felejtsd el a mágiát.

2018. jún. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

ha szerencséd van nem fog működni. 99%


nem a könnyebb út a jó. hanem a nehezebb. elfájni elengedni feldolgozni.

ja hogy a lelki-érzelmi munkát meg kéne spórolni?

2018. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
55%

Még, ha működne is, akkor az van, hogy magadhoz láncolnál olyat, aki nem akar veled lenni és örök életedre boldogtalan leszel. Ebben nem tudom mi a jó.

Egyébként meg ilyen nincsen.

2018. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Szerelmi mágia? Jaj, de cuki! Hány éves vagy?
2018. jún. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!