Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést csináltam mi...

Szerelmi kötést csináltam mi a véleményetek erről a kötésről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerelmi kötést készítettem, papírbabákat készítettem ráírtam az egyik babára az én nevem a másikra az övét..derekuknál gyertyák mellett összekötöttem 13x és 9x megcsomóztam és közben azt mondta, hogy mi egymásnak vagyunk teremtve, többé nem leszünk magányosak, boldogság lesz osztályrészünk amíg csak élünk és soha többé nem válunk el. Illetve a legvégén elcsomagoltam szerintetek hatásos egy ilyen szerelmi kötés?


2016. aug. 6. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem erről, hogy rohadtul nincs semmi értelme.
2016. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát nem tudom szerintem sem működik amugy csak ilyen szórakozásból mondom próba szerencse alapon
2016. aug. 6. 18:33
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor jót szórakoztál. Ez örömteli hír. Azért ha esetleg a párod majd szakítani akarna veled, akkor inkább ne hozd fel, hogy "de hát én szerelmi kötést csináltam", mert csak kínos röhögésben fog részesíteni.
2016. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
már szétmentünk...
2016. aug. 6. 18:43
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha valakivel egymásnak vagytok teremtve, azt mindketten észreveszitek.
2016. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

"már szétmentünk..."


Akkor sok értelme volt. Egyébként az ilyesmi szerencsére nem működik - de ha működne, nem gondolod, hogy erkölcstelen lenne más érzéseit befolyásolni ilyen módon?

2016. aug. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de ugyse müködik :)
2016. aug. 6. 19:52
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

A mágia a legtöbb embernél azért nem működik, mert csak olyan zagyvaságokat csinálnak, mint te, hit nélkül, de még a hit sem elég a működéshez, mert mindig van kétely.

A mágia olyan emberek kezében működik, akik sziklaszilárdan biztosak a dolgukban, tehát nem hisznek, hanem tudnak (mert már tapasztaltak, megéltek dolgokat). Persze szerencsére csak olyan emberek "tapasztalhatnak", akik spirituálisan elértek egy bizonyos szintet (pl. buddhista szerzetesek, beavatottak), ezért nekik eszükbe se jutna ilyen szerelmi kötés féle, erkölcstelen marhaságokra időt pazarolni.

2016. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
#8-asnál a pont.
2016. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
jogos :) igazad van :) :3
2016. aug. 6. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!