Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Honnan lehet tudni, hogy egy szerelmi kötés sikerült-e, ha házilag csináltam meg?

Figyelt kérdés
Tudom,tudom,hogy nem szabadna, és hogy ez fekete mágia, de olyan kétségbeesetten szerelmes vagyok egy férfiba,hogy valamilyen úton-módon szeretném becserkészni őt,mégha később ennek jócskán meg is iszom a levét. Azt bisztosra veszem, hogy a mágia létezik,mert sokszor meg voltam átkozva.Rontáslevételt már végeztem,és annak az eredménye már másnap mutatkozott. De ebben az esetben sehol semmi.Valaki még próbálkozott? Mennyi időbe telt,mire az ''áldozat'' megadta magát? Vagyis elkezdődött a szerelem?
2012. nov. 13. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Én egy körtés heyho-t szívesen innék, ha már ez előző válaszoló így kínálgatja.
2012. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elnézést elírtam!!!!

Nem Körtést hanem KÖTÉST akartam írni!!!!

Az első válaszoló vagyok.:)

2012. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Ha a pasi normális, akkor addig nem fogsz neki kelleni, amíg ilyen hülyeségekben hiszel. Elsőnek tanuld meg megkülönböztetni a valóst a kitalálttól, utána próbálkozz nála és már 1% esélyed biztos lesz.
2012. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Kérdezö... inkább térj észre.. jobbat tennél a világnak.
2012. nov. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem hallottad még, hogy a szerelmi kötésnek nics igazi ereje, mert azzal mások szabad akaratát korlátoznád? :)
2012. nov. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Miota anyad pilota :D


Am nem eri meg,ha tudo,miert csinalod meg?

Am nem fog egyaltalan szeretni,akarmilyen magiaval fogod magadhoz lancolni,csak veled akar majd lenni max,de nem fog kozeledni semmilyen formaban sem,biztos lehetsz benne

2012. nov. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!