Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudtok könyveket sátánista...

Tudtok könyveket sátánista emberáldozatokról vagy rituálékról?

Figyelt kérdés

2018. jún. 9. 20:40
1 2 3
 11/22 Lux morulus ***** válasza:
0%
Talán, a fogadó antenna sérült,... nem?
2018. jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A spirituális sátánisták a vallások vegánjai. Triggelernek mindenre és bár most sem beszélt senki spirituális sátánizmusról, megjelent egy és kikérte magának a kérdést. WTF? A kutyát nem érdekli a spiritális sátánizmus pár csajozni, pasizni vágyó kitaszított tinin kívül. Szálljatok vissza a földre.
2018. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

A fogadó antenna nem tudom hogy sérült lenne-e mert értelmes jelet nem fogott, csak recsegést.

De adok neked is még egy esélyt, vagy akárki másnak aki tud válaszolni.

Szóval adott pár vallás, ami sok évszázados, évezredes múlttal rendelkezik, vannak változások, eltérések, de van egy "szereplő" aki maga a gonosz.

Vannak ehhez mérten szekták, vallások, amik gonosz szertartásokban imádják ezt a valamit, csúnya dolgokat művelnek.

Majd az elmúlt kb 1-2 évszázadban, ahogy a nyugati kultúrák egyre jobban elrugaszkodnak a szigorú keresztény hagyományoktól, van pár eszelős, akik felcsapnak sátánistának.

Akár ateistaként, akik a Sátánt valami jelképnek tartják csupán, és ilyen életfilozófiát követnek inkább, mint spiritualitást. Vannak akik pogány hagyományokra, "varázslásra" támaszkodnak. Vannak akik úgy gondolják, hogy össze kell mosni az ősi babiloni istenekkel.

Ezek az emberek felfortyannak, hogy vérivó, gonosz embereknek hiszik a sátánizmust, és kikérik maguknak arrogáns hangnemben hogy micsoda dolog ez.

Valószínű nem véletlen, mert nem sok eszük van, a spiritualitásuk olyan szinten áll, mint egy 12 éves kamaszlánynak, aki a blikk horoszkópból bogarássza ki, hogy milyen szerelmi élete lesz. És természetesen vitatkozni sem képesek kulturáltan, mert nincs meg hozzá a szellemi képességük, csak ordibálják a saját igazukat, mint a hardcore vegánok ahogy valaki előttem leírta, vagy a feminácik.

2018. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
57%

La Vey-nek semmi köze a valódi Sátánizmushoz, távúton járt.

Pont a judeo-keresztény átkozott vallás szedte a legtöbb áldozatot. Lásd a keresztes háborút, a boszorkányégetéseket stb.

És igen, simán össze lehet mosni a régi pogány vallásokkal, mert az összes pogány vallásban megtalálható Sátán neve az adott nép nyelvén, Enki, Enlil, Éa stb.

Te aztán tudod, hogy én milyen szinten állok.

Hú, de öntelt valaki XD

2018. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
57%

12-es mit tudsz te erről, vagy pl más vallásokról?

Homályosíts fel légyszíves.

Most valóban nem volt szó konkrétan a S.S.-ről, csak a kérdezőt világosítottam meg.

Annyit elárulok neked,hogy nem vagyok elég régi évjárat vagyok, és nem vágyok semmire, mert ha valamire szükségem van, azt megszerzem

2018. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
elég régi évjárat vagyok
2018. jún. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Pont annyi értelme van összemosni más pogány istenekkel, mint azt mondani, hogy Ádám és Éva magyarok voltak.
2018. jún. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
55%

18-as

Némely idióta a názáretiről is azt mondja

2018. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
2018. jún. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én annyit tudok a vallásokról, amennyit ide leírtam. Ha lehet mondani fantazmagóriának tartom az egészet.

A spirituális sátánistákról az oldal alapján alkottam véleményt. Én úgy látom, hogy ti úgy gondoljátok rájötettek valami nagy igazságra és a keresztény emberek tévúton járnak. Valaki kitalálta, hogy a sumér földisten az igazi isten és a gonosz papság ezt megpróbálja eltitkolni. Szóval lényegében összeesküvéselmélet a köbön.


De nem kötekedésképpen, amit írtál: "az összes pogány vallásban megtalálható Sátán neve az adott nép nyelvén, Enki, Enlil, Éa stb."

Megkérdezném, hogy erre hol van bizonyíték? Hogy ez a Sátán neve? Milyen történelmi lelet, akármi támasztja alá ezt a...hipotézist?

2018. jún. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!