Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötéssel kapcsolatos...

Szerelmi kötéssel kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

Tényleg sikerülhet a szerelmi kötés?

Volt akinek bejött?

Rosszul is elsülhet a dolog? Milyen rossz következményei lehetnek?

Csak olyanok válaszát várom,aki hisz benne vagy van tapasztalata


2018. aug. 17. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

*Rosszul is elsülhet a dolog? Milyen rossz következményei lehetnek?


Ha lelkinyomornc szexhajhász akarsz lenni,aki tömi magába az alkoholt, nyugtatókat, és a pánikbetegségétől kettőig nem lát és azzá akarod tenni a társadat akkor hajrá. Kb. ilyen a követkerzménye hosszabb távon.


Eleinte úgy tűnik majd, hogy hűha sikerült és minden csudi szép s jó, aztán pár év, és jön az elszámoltatás, mint lásd feljebb írtam.


Valódi szerelmet, valódi összetartozást, valódi szeretetet sosem fogsz kapni. Csak egy mesterséges förtelmet.


Neked kell tudnod, hogy ez neked megéri-e.


Nekem nem kéne.

2018. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 D-Mano ***** válasza:
46%

Szerelmi kötés.

Valakinek beleavatkozol a szabad érzelmeibe, a szabad akaratába azáltal, hogy manipulálod, hogy kibe szeressen bele vagy, hogy milyenek legyenek az ő privát érzelmei. És olyan cselekedetekre veszed rá ezáltal, amiket eredetileg nem tett volna meg.

Szerinted ennek milyen következményei lesznek karmikusan? Megsimogatja majd a buksidat??

Meg ne próbálkozz a szerelmi kötéssel! Az fekete mágia.

2018. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia. én csináltam magamnak illetve másoknak is szerelmi kötést, ami valóban létre jött kinek mennyi idő alatt.. de mindenképp hatásos és csak jót tapasztaltunk.
2018. szept. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!