Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötéssel kapcsolatos...

Szerelmi kötéssel kapcsolatos kérdés. Mik a tapasztalatok Mirelláról?

Figyelt kérdés
Főként olyanok válaszát várom akik vele csináltattak szerelmi kötést és a szertartás után mennyi idő telt el mire tapasztalható volt a változás? Mennyire hatékony? Negatív illetve hitetlen hozzászlásoktól kérlek kíméljetek meg mert csak olyanok válaszát váro akik kipróbálták és leírnák hogy nagyjából hogyan is zajlott és mik voltak a reakciók...Minden értelmes választ ami a kérdésre adott válasz felpontozok! :)
2012. jún. 9. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Ne szórakozz a feketemágiával...az Úr tiltja :D
2012. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem is az hogy az úr tiltja, de aki a fekete mágiával játszik az megüti az arcát a betonban. Nagyon.
2012. jún. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%

három életen keresztül szexrabszolga és kurv@ voltam.

csináld nyugodtan, a megtapasztalás a cél.

2012. jún. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
És ebben az életedben is az vagy? Mert ha igen küldhetnél fotót.
2012. okt. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen életképtelen hülyék meg megérdemlik, hogy a jósok lehúzzák őket.
2012. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bokorkacska válasza:

Sziasztok.

Én voltam Mirellánál. Meghalgatott kedves volt.

De nem történt semmi utánna.

De írj privit és elmesélem.

2018. jan. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 Mirella jósnő van.Mindegyik et ismerem, sajnos.Semmit nem értünk el a mágiáikkal.Kamusak!!!
2018. nov. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Velem szemben Mirella nagyon korrekt. Nyomon kíséri a velem történteket. Közel másfél éve kértem a segítségét. Megvizsgálta, hogy működhet-e a szerelmi kötés köztünk, és belevágtunk, mivel többéves kapcsolatomat láttam veszélyben, mikor párom arról kezdett beszélni, hogy jobb lenne mindkettőnknek, ha különválnánk. Másfél év alatt többször is előkerült a különválás gondolata párom részéről, ennek ellenére együtt vagyunk, sőt össze is költöztünk. Egyébként nagyon jól megvagyunk egymással. Párom fél a kötöttségtől, de szüksége van rám. Mirella mindig ellát tanácsokkal, folyamatosan levelezünk, nem hagy magamra. Nem szólhatok rá egy rossz szót sem. Tudni kell, hogy szeretet, kitartás, hit kell az egészhez. E nélkül nem megy.
2019. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!