Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek igaz lehet mindez?...

Szerintetek igaz lehet mindez? Macska képében járt az istállóban!

Figyelt kérdés
Nagymamám tehene hirtelen elapadt /teje/. Öntőasszonyhoz fordult, aki azt mondta macska képében jár oda egy vénasszony aki lefeji a tehenét. Papám kint "aludt" a tehén közelében és éjfélkörül egy nagy görhes macska belopózott és elkezdte inni a tejet. Papám vasvellával ellátta a baját, utánna a tehénke újból a megszokott mennyiségű tejet adta. Viszont akire a gyanu került öregasszony, megbetegedett és azt suttogták, nagyon összeverte valaki! Szerintem csak mese,de nagyszüleim állították hogy igaz amit mondanak!
2010. jún. 21. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Itt a vége, fuss el véle... :-)
2010. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
79%

Kedvelem az ilyen helyeket, ahol még ennyire babonásak az emberek.:D

Szerintem, fiktív, de nagyon szeretem hallgatni az ilyeneket.:D

Hol élsz??

2010. jún. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
ez érdekes:) hát nem is tudom...én el tudom képzelni h van benne valami...mondjuk nem hiszek minden hülyeségben,de nem vagyok túl szkeptikus. de lehet csak véletlen egybeesések
2010. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
70%
ez egyáltalán nem lehetséges, a papád meg egy állatkínzó, őt kéne összeverni egy vasvillával
2010. jún. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ez 100 %-ban igaz ! Xd
2010. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

olyasmi sztori ez, mint a lovaknál, mikor rosszul szellőző istállóban éjszakáznak, reggelre meg verítékesek és kifulladnak: erre mondják, boszorkány lovagola meg őket.

Érdemes kicsit utána kutatni ezeknek a sztoriknak, mert kiderülhet hogy valami egyszerű ok a megoldás.

Én is szeretem hallani az ilyeneket, egyébként vannak olyan varázslatok, melyek az alakváltást szolgálják.

2010. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Látom nem hisztek a mesékben ! De azért kösz, hogy hozzászóltatok !
2010. jún. 22. 10:59
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha az öregasszonynál gyanús kotyvalékokat találtok, valszeg ő lehetett.

És ezt komolyan írom.

2010. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Érdekes. Felettébb érdekes. Jó lenne uténa nézni. Meg kéne kérdezni az öregasszonyt, hogy hol járt azon az éjjel. Van valakije? Egyedül él? Ez így eléggé bonyolult.
2010. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Már az alapjaiban sántít az egész, mivel az alakváltók sosem alacsonyodnak le odáig hogy egyszerű háziállatokká alakuljanak. AZ ilyen mágiahasználók általában kissebbségi komloexusban szenvednek és így kénytelenek nagyobb állatok alakját felölteni. Lásd: Flemeth a Dragon Age- ben.


De lehet hogy a macska csak szomjas volt :D

2010. jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!