Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csinált vagy csináltatott már...

Csinált vagy csináltatott már valaki szerelmi kötést vagy szerelmi mágiát?

Figyelt kérdés
Ha valakinek be is vált leírná magát a kötést vagy a mágiát?
2018. aug. 31. 15:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
8%
Ja, hogy te istenben is hiszel.. Akkor menthetetlen vagy, nem szóltam semmit.
2018. aug. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
És azt hogy valamit kérdezek egyáltalán nem tartom szánalmasnak, inkább aki bántja a másikat az a szánalmas!!
2018. aug. 31. 16:44
 13/25 A kérdező kommentje:
Én semmi olyat nem írtam hogy kiben vagy miben hiszek, csak egy kérdést tettem fel, de inkább hagyjuk, nem rég regisztráltam ide de nem sok értelme volt, minden hagyjuk is! :)
2018. aug. 31. 16:50
 14/25 anonim ***** válasza:
49%

Igen csináltattam és bejött.

Most le akarom szedetni az illetőről,mert túlságosan is bevált

2018. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 D-Mano ***** válasza:

A szabad akarat befolyásolása bármilyen módszerrel bűn. "Pszichés módszerrel" és mágiával is.


"Én utána jártam és azt írják hogy ilyesmiről szó nincs". -A szerelmi kötéssel olyan érzéseket keltesz a másikban, amiket nem érezne, és olyan tettekre veszed rá, amelyeket nem tenne meg önmagától pusztán a te saját külsőd és személyiséged hatása által. Szóval alapból nem lennél jó számára, de te ráerőlteted magadat. Ez így szerinted nem a szabad akarat befolyásolása?? Vagy, ha jó lennél számára, akkor pedig felesleges a kötés.

Neked pedig milyen érzés lenne, hogy valaki csak azért "szeret" vagy van melleted, mert te erre kényszerítetted mágiával?

2018. szept. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
igen még az oviba... a homokba rajzoltam, és azt akartam hogy a lány ve más fiuval, hanem velem játszon, a rajzot utánna eltüntettem nehogy lássák. igazi gyerekszerelem:D. bejött pár napig, aztán vagy a hétvége, évvége, vagy elment iskolába nemtudom mi lett a vége. (ez annak számít?)
2018. szept. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Ozmium42 ***** válasza:
100%

A kérdező a BDSM-re gondol.


[link]

2018. szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
27%

Idiota hitetlen marhák minek irnak ide?

Nincs jobb dolgotok?

Attól,hogy nem hisztek benne még létezik ilyen.

2018. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Ozmium42 ***** válasza:
73%
Attól, hogy hisztek, még nem létezik.
2018. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
49%
Te sem létezel
2018. szept. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!