Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csinált vagy csináltatott már...

Csinált vagy csináltatott már valaki szerelmi kötést vagy szerelmi mágiát?

Figyelt kérdés
Ha valakinek be is vált leírná magát a kötést vagy a mágiát?
2018. aug. 31. 15:59
1 2 3
 21/25 Ozmium42 ***** válasza:
És ha nem létezek, akkor mi van?
2018. szept. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
21%

A levegőt se látod,mégis van

Ugye milyen érdekes?

2018. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
15%

az hogy azt mondja nem létezik, nembiztos h nem fogna rajta, a kőateistákra nagyon kevés ezo csucc hat, s pont azért mert abba hisz amit fizikailag meg lehet magyarázni, s ha több dolgot megmagyaráz a kvantum fizika több dologba fog hinni, csak a saját nyelvén (spirituális: arra kértem az energiáimat, hogy izom feszülés nélkül emelkedjen a kezem- ateista: ue. csak azt akartam, hogy... érdekes módon ugyan az lett az eredménye a gyakorlatnak mégis "hitetlen" maradt...igen személyes tapasztalat, s a mai napig tisztelem amiért bele ment a gyakorlat elvégzésére) szóval tök mindegy h hisze az ember vagy sem bizonyos törvényszerüségek ugyanúgy hatnak, csak mi (hiszékenyek) szeretjük túl magyarázni, az egyszerű lényegre törő, kifejezések helyett.

kedves nem emlékszem az avatár nevedre, ki azt montad nem létezik, a párkapcsolat építését megelőző rituális cselekménye ként tudnám magyarázni, azért, hogy a választtott személy elött vonzóbbak legyünk, kb. Vagy úgymond bátorság gyüjtés, nemtudom... azt akarom mondani hogy lényegében az eredmény, azaz a felszínen 1-2 dolog külöbségével ugyan az mintha csak összejönne az illetővel, hosszas udvarlás flört után...legalábbis kívülről így nézhet ki.

2018. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

igen,ozmium 42

remélem számodra érthető mit akarok leírni, bás sokra nem számítok, mer kicsit engem is összezavart, csak leírtam ami az eszembe jutott ezért nem kicsit lehet kusza

2018. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
52%
szia. én foglalkozok szerelmikötéssel, ha érdekel, írj.
2018. szept. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!