Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az átok hathat így Így?

Az átok hathat így Így?

Figyelt kérdés

Megátkozott egy ismeretlen chat-en keresztül. Nagyon a szívemre veszek minden ilyet mert én sosem bántok senkit. Az ember (szerintem férfi) nem ismer engem egyáltalán,képet sem látott rólam)

Nagyon csúnyákat írt és a lelkemre vettem pedig nem ismer. Hathat az átka így is?



2018. szept. 5. 13:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%

Ha nincs védelmed, már pedig ahogy írsz az egyértelmű hogy nincs, akkor igen.

Ha védelmed van, és vissza tudod küldeni Isten erejévelo, akkor a feladon landolt minden, még ha el is ért téged, akkor is visszatért minden a küldőre.


Mert Jákóbón nem fog az átok, sem Izraelen a varázslás. Azaz Isten népén ezek a praktikák, még ha el is éri őket, akkor is Isten kiemeli alóla/belőle ezeket az embereket.

2018. szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%

1+


Péld 26,2

Miképen a madár elmegy és a fecske elrepül, azonképen az ok nélkül való átok nem száll az emberre.


Visszatér a madárka a fészkére.


madárka, fecske=mágia, átok

fészek= az ahonnan/akitől kiindult.

2018. szept. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%

2+ Bálák-Bálám története is erről szól


Mózes IV.23-24.


Ugyan erről szól, hiába fogad ffel valaki mágusdt és egyebeket


[link]

2018. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
*fel valaki mágust
2018. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Amit az ezosok védelemnek használnak és hisznek, az nem valódi védelem. Az inkább félrevezetése az embernek.
2018. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a választ kedves válaszolok! Igazából arra lennék kíváncsi hogy így Ismeretlenül is...lehet e bárkit megátkozni? Vagy kell hogy legyen valami közös személyes kontaktnak? Értem ezt úgy hogy láttuk egymást stb
2018. szept. 5. 14:17
 7/17 anonim ***** válasza:
27%

6 Egyedül válaszoltam.


A Woodoohoz kell személyes cucc, átkozni bárkit lehet akár szavakkal is. Akár ismeretlenül is. Az ezosok azt hiszik, hogy ez egy rejtett dolog. Nem rejtett dolog. A biblia tele van vele, és a benne lévő történetek szerinti sémát több ezer éve ugyan úgy működnek.


A kimondott szó nem száll el a szélben, ahogy az ezosok hiszik.

Jézus is mutatott példát:


A fügefával:


Mt 21,19

És meglátva egy fügefát az út mellett, oda méne hozzá, és nem talála azon semmit, hanem csak levelet; és monda annak: Gyümölcs te rajtad ezután soha örökké ne teremjen. És a fügefa azonnal elszárada.


A világi ember azt hiszi (még az ezosokat is beleértve) hogy bárki bármit megtehet, bármit mondhat annak nem lesz következménye. Van és lesz is következménye az életére, főleg akkor ha Isten emberei felé cselekszenek. Akkor hatványozottan gyorsabban lép Isten.

2018. szept. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

7+ Az az ezós meg aki a bibliából próbál keresztény embert átkozni, úgy hogy ezoval foglalkozik,mágia+boszorkányság-asztrológia stb. annak nem csak a másra kimondott átokkal kell szembenéznie, hanem Istennel is, mivel Isten ellen harcolóvá válik. Annak pedig a vége: halál.


Aki Isten ellen harcolóvá válik, azt szokták mondani, nem egy ember példájából kiindulva, hogy boritékban már átvette a bukását az illető.


Ez volt például a Jobikkal is.Amikor olyan egyházat akart beszüntetni, aki Isten népe volt. Fenyegette a Jobbik Isten népét+zsidókat, aztán látjuk, hogy most hol van.

2018. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8%
A Jobbik elég gyorsan a sülyesztőbe került, gyorsabban mint bárki gondolta volna.
2018. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Szoktam volt mondani: Isten szeme mindent lát. És ez így van:)


Ebbe is benne van, mi a jussuk azoknak akik azt hiszik, hogy Isten nem lát, nem hall, nem figyel:


Ézs.47-

8.

És most halld meg ezt, bujálkodó, a ki bátorságban ülsz, a ki ezt mondja szívében: Én vagyok és nincs senki több, nem ülök özvegységben, és a gyermektelenséget nem ismerem!

9.

És mind e kettő eljő reád nagy hamar egy napon: gyermektelenség és özvegység, teljességökben jőnek el reád, noha gazdag vagy a varázslásban, és sok nagyon igéző szózatod.

10.

Gonoszságodban bíztál, és ezt mondád: Nem lát senki engem! Bölcseséged és tudományod csalt meg téged, és ezt mondád szívedben: Én vagyok és nincs senki több.

11.

Azért jő te reád a gonosz, a melynek keletkezését nem tudod, és romlás sújt le rád, a melyet meg nem engesztelhetsz, és hirtelen jő pusztulás reád, nem is tudod!

12.

No állj elő hát igéző szózatiddal és varázslásodnak sokaságával, a melyekkel ifjúságodtól fogva vesződtél, talán segíthetsz valamit, talán visszariaszthatod a veszedelmet.

13.

Tanácsaid sokaságában megfáradtál; no álljanak elő és tartsanak meg az égnek vizsgálói, a kik a csillagokat nézik, a kik megjelentik az újholdak napján, hogy mi jövend reád.

14.

Ímé, olyanok lettek, mint a polyva, tűz emészté meg őket, nem mentik meg életöket a lángból, még szén sem marad belőlök melegülésre, sem körülülhető parázs!

15.

Így járnak azok, a kikkel vesződtél; és a kik kereskedő társaid voltak ifjúságodtól fogva, futnak, kiki a maga útján; senki nem segít néked!

2018. szept. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!