Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az átok hathat így Így?

Az átok hathat így Így?

Figyelt kérdés

Megátkozott egy ismeretlen chat-en keresztül. Nagyon a szívemre veszek minden ilyet mert én sosem bántok senkit. Az ember (szerintem férfi) nem ismer engem egyáltalán,képet sem látott rólam)

Nagyon csúnyákat írt és a lelkemre vettem pedig nem ismer. Hathat az átka így is?



2018. szept. 5. 13:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem létezik átok. Illetve maga az az "átok", hogy alárendeled magad egy üres fenyegetésnek, elhiszed hogy bármi történni fog veled, majd mindent arra fogsz hogy az átok miatt van és nem más ésszerű dolog vagy akár véletlen miatt.

Aki nem hisz az 'átokban', arra nem is tud hatni. Ne vedd a szívedre. Az ő célja az volt hogy rosszul érezd magad, egyszerűen ne foglalkozz vele.

2018. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
11 Jellegzetes ezós szöveg, ráadásul olyanoktól akik állandóan loholnak a jövendőmondókhoz, és mágiáztatnak.
2018. szept. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
0%
Meg fogsz halni!
2018. szept. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Igen


Privátban ennél többet is írnék de törölve vagy...


Miért?

2018. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

legfeljebb gyengén és azt is kialszod.

ha nem majd holnap elmúlik.

2018. szept. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
2018 van.Felejtsd már el az átkot,mint valós dolgot.Nőj fel.
2018. szept. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy hatna az átka. Hogyan jutna el az hozzád a túlvilágon át ha nincs rólad infója ami alapján utat találna rád az átok?


Mindenesetre szüntesd meg vele a kapcsolatot. Az átok is csak annyira hat amennyire a szervezeted hagyja. Ha belül erős vagy akkor lepereg. (azt azért megismételném, hogy szerintem nincs rajtad valójában átok)

2018. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!