Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Amikor 6. -os voltam ugy hogy...

Amikor 6. -os voltam ugy hogy még nem is láttam nemtudtam miaz mér rajzolgattam életfát?

Figyelt kérdés
állítolag az igaz nemtudtam pontosan eldönteni hgy életfa v világfa v mi mert én ugy rajzoltam a fa nagyon nagyon elvan ágazva közepén egy rózsafej, a fán több levél is volt, volt amikor ugy rajzoltam hogy tüskés volt az elágazás de nekem még a gyökere is szerte volt ágazva
2010. jún. 22. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
WTF?
2010. jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

2 válasz van

1. véletlen - szóval tök véletlen. előfordul. sok dolog hanonlít sok dologra.

2. archetípus - (archetipikus) - olyan dolgok, amelyek nem kommukikácíó útján öröklődnek, hanem genetika útján, vagy valami hasonló. ezek általában ez elmében eltemetve vannak, és minden népnél hasonlók. Olvass utána!

2010. jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Megszállt az ördög.
2010. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azért rajzoltam mert rajzolni akartál egy fát

lehet hasonlít az életfára de ennyi.

én pl rajzoltam egy autót ami egy peugeotra hasonlított pedig nem azt akartam :D

2010. jún. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
utolsóval egyetértek ;)
2010. jún. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
van benne vmi XD köszi a válaszokat
2010. júl. 3. 13:58
 7/9 anonim ***** válasza:
sok pálinkás kockacukrot kaptál mákteával :)
2010. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kollektív szimbólum, benne van a közös tudatban, és egymással kapcsolatba nem álló kultúrákban is, na ezért lehet:D
2010. szept. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sziasztok!


Akkor csak a statisztika kedvéért felteszem a kérdést. Hiszitek, hogy van életfa? Szeretném megkérni, aki válaszol erre számozza meg magát, csak az eredmény láthatósága miatt.

Köszönöm.

2010. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!